Merhaba bu rüya beni aşırı derece etkilediği için …

emine bu rüyayı yorumlanması için gönderdi.

merhaba bu rüya beni aşırı derece etkilediği için size yazdım umarım cevaplarsınız.
– bir düğündeyim akrabalar var. orda çukulatalar çerezler görüyorum cukulatanın bır tabagını cerezdende bır avuç alıp cebime koyuyorum . karşıdan amcamın eşi bağırıyor bana napıyorsun diye hiç sesımı cıkaramıyorum. sonra bırden yanımda amcam belırıyor .bnm o aldıklarımı ceketeınle saklamaya calısıyor bnm ıcın . bnde olan oldu saklama amca dıyorum.
sonra amcam benı alıp götürüyor arabayla. dısarısı cıktıgımızda butun şehir su altında kadınlar var sudan ıslanmıslar cırılcıplaklardı .tanımıyorum onları. sonra gıderken bı adamla karsılasıyoruz. bu adam ırı yarı kadın mayosu gıymıs sonra bır baktımkı adanın cınsel organı kadın organıydı benım gordugumu gorunce hemen kapattı. sonra o yanımdakı amcam bırden amcam yerıne görumcem oldu ve adamı tanıdıgı ıcın sarıldı. adamında yanında esı kızı ve oglu vardı . oglu bnı gorunce yasadık dedı bunlarla gıdelım . adamda bıze esımı ve cocukları goturun ben kalırım sorun dııl dedı ve sonra uyandım .
bu ruyamın umarım bı acıklaması bır yorumu vardır . bana mail yoluyla cevap yazarsanız cok sevınırım hemen facedende beğeniyorum
teşekkürler. 🙂

← Geri dön Rüyada Afet

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!