Rüyada Patron Görmek Ne Demek?

Patron

* Rüyada patronu görmek, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu rüya, iş değiştireceğinizi de işaret eder.

* Rüyada patron görmek, yardımına başvurduğunuz bir kimsenin bundan sonra sizinle daha yakından ilgileneceğine, belki de sizi kendi işlerine ortak bile yapmak düşüncesinde olduğuna işarettir. Bir iş yerinde sizin patron olduğunuzu görmek, rızkınızın bollaşacağına, işlerinizin açılacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada patron görmek, işsiz için işe girmeye işarettir. Kendisinin patron olduğunu gören kimse sıkıntı içinde kıvranıp duracağına işarettir.

* Rüyada patronunuzu görmek; geçim zorluğu çekileceğine, patrondan fırça yemek; onun size yardım edeceğine, patronla münakaşa yapmak; onunla beraber iş yapmaya işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!

Konu İle İlgili Aramalar:

rüyada patron görmek, ruyada patronu gormek, Rüyada patron oldûgunu gormek, rüyada patron, patron, rüyada patronla öpüşmek, rüyada ölmüş patronu görmek, rüyada patrondan azar işitmek, rüyada patronun öldüğünü görmek, rüyada patronun kızması
Etiketler:, , , , ,
12 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir