Rüyada Uçurum Görmek Ne Demek?

Rüyada Uçurumdan Düştüğünü GörmekRüyada Uçurumdan Düşmek

* Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır.

* Rüyada Uçurumdan düştüğünü görmek, tehlikenin ölümle sonuçlanacağına işarettir. Rüyada bir uçurum kenarında olduğunu görmek büyük bir tehlike içinde bulunduğuna delalet eder.

* Sorun, güç iş, felaket, büyük bir beladır.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada uçurum görmek, tehlike, sıkıntı, kıtlık ve zor bir duruma düşmeye işarettir.

* Rüyada çok derin bir uçurum görmek; bir dostunuzu kaybedeceğinize ve bir tehlike ile karşı karşıya geleceğinize, sıkıntı ve üzüntüye, bir uçurumdan yuvarlandığını görmek; iş hayatınızda büyük sorunlar yaşayacağınıza ayrıca evlilik hayatınızdada mutlu olamayacağınıza işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!

Konu İle İlgili Aramalar:

rüyada uçurumdan bakmak, uçurum, bir arkadaşın uçurumdan düştüğünü görmek, rüyada uçurumdan düşüp ölmemek, rüyada uçuruma bakmak, ucurum rüya tabirleri, rüyada uçuruma düşen görmek, rüyada uçurumdan düşeceğini görmek, rüyada uçurum kenarında olduğunu görmek, rüyada uçurumun kenarında
Etiketler:, , , , ,
64 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir