Rüyada Yılan Tutan Görmek Ne Demek?

Yılan Tutan

* Rüyada yılan tutan kimseyi görmek şerli kimselerle geçinmeye, buz ve düşmanlığını gizli tutarak düşmanı idare etmeye delalet eder. Eğer yılancının yanında yılanlar varsa ve rüyayı gören de hasta ise ömrünün uzun olmasına delalet eder.

* Yanında yılan cinsinden bir şey olmayıp, ipek böceği olursa ve rüya sahibi de isyankar ise tevbesine, fakir ise zenginliğine delalet eder. Bazen de rüyayı gören kötü bir sanattan iyi bir sanata geçer. Bazen de yılan tutan kimseyi görmek birisinin ardısıra gidip izine düşen kimseye, iğne, kılıç ve bıçak gibi dürtücü ve acıtıcı şeyleri yapan sanatkara delalet eder.

* Bazen de bu rüya cariye ve köle satan ve simsarlığını yapan kimseye delalet, eder. Bu rüya cüzzam hastalıklarına da delalet eder. Yılanlara afsun okuyan kimseyi görmek, yalancı kimseye delalet eder.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!

Konu İle İlgili Aramalar:

rüyada üstüne yılan atılması, rüyada yılan atmak, rüyada renkli yılan görmek, rüyada yılanı atmak, rüyada üzerine yılan atıldığını görmek, rüyada yılanın üstüne atılması, ruyada elinde yilan almak, rüyada yılan tutan birini görmek, ruyada yilani ustune atmak
Etiketler:, , , ,
22 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir