Rüyada Yumurta Görmek Ne Demek?

Rüyada Yumurta Görmek

* Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder.

* Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir.

* Kısmettir. Evli bir kadın görürse çocuğu olacak demektir.

* Rüyada yumurta pişirmek ve yemek, başladığınız işin olgunlaşarak size kar getirecek bir duruma girdiğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de:
* Tavuğun yumurtladığını gören kimsenin bir çocuğu olur. Taze pişmiş yumurta, kolaylıkla elde edilen rızıktır. Çiğ yumurta yediğini gören, haram mal yer, yahut zina eder, ya da hüzünve kedere düşer.

* Yumurtanın kabuğunu yediğini gören kimse örtülü bir şeyin üstünü açar. Binde yumurta olduğunu görenin hanımı ölü gibi olur. Kucağına beyaz bir tavuğu aldığını ve bu tavuktan piliçler çıktığını gören kimsenin yapılması zor ve imkansız bir işi meydana çıkar ve mü’min bir çocuğu olur. Bazen de gördüğü piliç sayısınca erkek çocuğu olur.

* Kucağına beyaz bir horozu alıp horozdan piliçler çıktığını görse, o yerde bir öğretmen tarafından çocuklara öğretilecek ilim ve sanata işarettir. Yumurtasının çok olduğunu gören kimsenin, zayı olmasından korkulan mal ve eşyasına işarettir.

* Papağanın yumurtası, takva sahibi bir hizmetçiye işarettir. Elinde taze pişmiş yumurta görse, muvaffak olması için daima çalıştığı zor bir işin meydana çıkmasıyla mala nail olur.Tumanın yumurtası, fakir ve miskin evlata işarettir.

* Kendisine bir yumurta verildiğini gören kimsenin şerefli ve aziz bir çocuğu olur. Yumurtanın kırıldığını görse çocuğu vefat eder. Çok yumurta bekar için evlenmeye, evliler için erkek çocuğa işarettir.

* Pişmiş yumurtayı soyduğunu gören kimse mala erişir. Bundan dolayı yumurtanın beyazı gümüş, sarısı altındır. Yumurta evlat, kan ve hizmetçiye de işarettir.Yumurta bazen, kabirlere, güzel kadının dişlerine, hısım, akraba ve dostların bir araya toplanmalarına ve para biriktirmeye işarettir.

* Rüyada yumurta görmek Zenginlik ve mutluluk demektir. Çok çocuklu ve mutlu bir evlilik. Yumurta yemek aile içinde yaşanacak bir gerginliğin işaretidir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
126 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.