Rüyada Abla Görmek Ne Demek?

Rüyada Ablasını Görmek

Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber alacağını veya bekarsa evlenebileceğini belirtir.

Bazen de yaptığınız işte ya da ilerde yapacağınız bir işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamında gelir.

Rüyada ablanızı veya ablanızın olduğunu görmeniz, bütün işlerinizde koruma göreceğinize ve ömrünüzün uzun olacağına işarettir.

Rüyasında ablasını görmek, bekar ise yakında iyi bir evlilik yapacağına ; evli ise, bir kız çocuğu doğuracağına; bu rüyayı bir erkek görmüş ise, beklemediği bir yerden eline biraz para veya mal geçeceğine veyahut çok hayırlı bir haber alacağına işarettir.

Bir rivayete göre; ablasından büyük bir menfaat göreceğine, ablası yoksa onun yerine koyduğu bir kimseden aynı şekilde bir menfaat bulacağına delalet eder.

Rüyada bir ablası olduğunu görmek, aile içinde çok sevildiğine işarettir.

Rüyada ablasını yanaklarından öptüğünü gören, mutlu bir geleceğe sahip olur. Ablası tarafından öpüldüğünü görmek ise, kendisinin ev halkına bağlılığını gösterir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!

Konu İle İlgili Aramalar:

rüyada ablayı öpmek
Etiketler:, , ,
5 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.