Rüyada Aşk, aşık Görmek Ne Demek?

Rüyada Aşk  Rüyada Aşık Görmek

Yürek sızısına, üzüntü ve kedere delalet eder. Aşık olduğunu gören üzüntüye düşer.

Aşık olup öldüğünü gören vuslata eremez.

Aşk etkisiyle öldüğünü, sonra da dirildiğini gören maşukuna kavuşur.

Gezginci aşık, gönül ehli, gönül zengini, dünyanın zorlukları karşısında çaresiz kalmış kimseye delalet eder.

Düşünde Cennete girdiğini gören sevgilisine kavuşur.

Ayrıca Bakınız Rüyada Muhabbet

Rüyada sevgilisi ile başka birisini görmek, erkek için sevgilisinin kendisine çok sadık olduğuna, kadın içinse, tehlikeli bir rakibi olduğuna işarettir.

Aşık olduğunu görmek çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Bu rüya, çevrenizdeki insanlardan memnun olduğunuza, sıkıntıdan uzak olduğunuza işarettir.

Rüyada aşka dair bir roman okumak veya bir kimsenin aska tutulmuş olduğunu görmek hafif bir hastalığa tutulacağına ve kısa bir zamanda iyileşeceğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada aşık olmak bela, üzüntü ve kederdir. Bundan dolayı bir kimse rüyada aşık olduğunu görse, bir belaya uğrar.

Aşık, iyi veya kötü işleri arzu eden bir kimsedir.

Rüyada severek bir iş yaptığını ve onu yapmakla da zevk aldığını gören kimse, nefsin arzularına uyarak sonucu olmayan bir iş yapar.

Bir kimse rüyada “seni seviyorum” diyen bir adam görse, o adamın rüyayı görene kızması seklinde tabir olunur.

Rüyada her arzusunu ve şehvani isteklerim hiçbir mani olmadan yerine getirdiğini gören kimsenin, kalbi bozuk olur ve her belaya duçar olur.

Aşk, uyanıkken bir şeye düşkünlüğe, halkın kendisine şefkat ve merhamet etmesini gerektiren bir şöhrete, fakirliğe ve hasta için ölüme işaret eder.

Rüyada bir şeye karşı aşırı sevgi göstermek, rüya sahibinin dininin noksan olmasına, haris ve gaflet içinde olmasına işaret eder.

Rüyada severek bir iş yaptığını ve onu yapmakla da zevk aldığını gören kimse, nefsin arzularına uyarak sonucu olmayan bir iş yapar.

Binaenaleyh rüyada aşık olduğunu gören kimseye üzüntü ve keder erişir. Zira aşıklar üzüntülü ve mahzundurlar. Ask, rüya sahibinin gizleyemediği bir sözü açıklamasına delalet eder.

Bazen, rüyada ölmek, aşka ve sevgilisinden uzak kalmaya, öldükten sonra dirilmek aşıkın, maşukuna kavuşacağına delalet eder.

Rüyada dağlanmak ve yanmak aşka delalet eder. Rüyada ateşe girmek ise sevgiliden ayrılmaktır.

Aşık olduğunuzu gördüyseniz, bu çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Bu rüya, çevrenizdeki insanlardan memnun olduğunuzun, sıkıntıdan uzak olduğunuzun işaretidir.

 

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
57 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.