Rüyada Ayva Görmek Ne Demek?

Rüyada Ayva Görmek

Rüyada ayva görmek, Hasta için sıhhate, Sağlıklı kimse için hidayete, tüccar için kazanca,

Ham ayva hastalık ve hoş olmayan işlere, Olgun ayva güzel, ünlü bir kadına, Kadının ayva yemesi güzel bir çocuğu olmasına, Ayva kompostosu ve reçeli kolay elde edilen rızka delalet eder.

Rüyada ayva görmek, içinde bulunulan durma göre hastalık, hastalıktan kurtuluş, yolculuk, doğum, işte başarı ve kazancı işaret eder.

Ayva ağacı, faydasız bir arkadaşlığa; ayva sıkmak, kazançlı bir iş gezisi sonucunda para kazanmaya işarettir.

Rüyada görülen ayva, henüz gelişmemiş iş, ileride gelecek kısmettir. Sapsarı ayva ise hastalık olarak yorumlanır.

Rüyada ayva görmek zahmetli uzun bir yolculuğa ve bir rivayet göre de hayır ve menfaate, bazılarına göre de çocuğu olacağına yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyasında ayva yediğini gören kimsenin çok sevdiği birinin ölümünü duyacağına, ayva satın aldığını gören bir kimsenin ise, çok güzel bir kızı olacağına işaret eder.

Rüyada ayva ağacından ayva toplamak çok seyahate çıkmaya, karli ticaret yapmaya veya hamile kadinin çok güzel yüzlü çocuk doğurmasına işaret eder.

Rüyada görülen ayva, hastalıktır. Hasta olan bir kimse rüyada ayva yedigini görse sifa bulur. Vali ise valiliginden dolayi maksadina nail olur. Sihhat ve afiyette ise hidayete kavusur. Tüccar ise kazanç saglar.

Rüyada bir ayva sıktığını gören kimse ticaret maksadıyla bir yere yolculuğa çıkar ve orada çokça kar eder.

Bazı tabirciler, rüyada ayva görmek hoş değildir, çünkü onun tabiatı tutucudur, dediler. Yeşil ayva sarı olan ayvadan hayırlıdır. Ayva iyi bir yere yolculuk yapmaya delalet eder.

Ayva, güzel ve şanı yüce bir kadına delalet eder. Ayva görmeyi tabircilerin ekserisi iyi görmemiş, sarılığından ve tutucu olmasından dolayı hastalıktır, demişlerdir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
1 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.