Rüyada Hırsız Görmek Ne Demek?

kimin çaldığını bilmemek, yaptığı bir isten dolayı büyüklerinden söz işiteceğine, hırsızın bir eşyayı çalıp götürdüğünü görmek, haram bir mal sahibi olduğuna,

hırsızla birlikte bir yerden bir mal çaldıklarını görmek, işinden atılacağına,

hırsızı bir şey çalarken yakalayıp karakola götürdüğünü görmek, yaptığı bir isten dolayı pişman olduğuna delalet eder.

Bir hırsızın evine girerek en kıymetli bir eşyasını çaldığını görmek çocuklarından birinin hasta olacağına delalet eder.

Çocuklarından birisinin hırsız olarak görmek ve karakola çağrıldığını veya tutuklanarak hapishaneye götürüldüğünü görmek, bir hastası varsa, öleceğine, veya bir yerden büyük bir zarara uğrayacağına işarettir.

*Bir başka rivayete göre de:

Rüyada hırsız görmek, hastalık ve derttir. Hırsızın bir şey çaldığını görse, katil bir insanı görmeye işaret eder. Hırsız, Azrail (A.S.), misafir veya nikah yapmak isteyen bir kimsenin geleceği şeklinde yorumlanır.

Evinde hasta bulunan bir kimse bir hırsızın kendi evine girdiğini ve bir şey aldığını görse, o hastanın öleceğine işaret eder. Bir kimse hırsızın bir eve girdiğini ve oradan bir şey almadığını görse, o evde bulunan hastanın hastalığından kurtulmasına işaret eder.

*Rüyada bir hırsızı öldürdüğünü gören kimse hastalıktan kurtulur. içinde bekar bir kız bulunan bir eve hırsız girse, o kız için bir dünür çıkacağına işaret eder.

Hırsız, hilekar bir kimse ile tabir edilir. Hırsız, zina yapan bir kimse ile tabir edilir. Hırsız, tavuk ve güvercin avlayan bir kimse olarak yorumlanır. Hırsız gıybet eden, kötüleyen ve kendisinde bulunmayan şeyi isteyen bir kimsedir. Bazen de hırsız, yırtıcı ve yabani hayvan, yılan, şeytan ve nefis olarak da tabir edilir.

Tahsil yapan bir insan kendisinin hırsız olduğunu görse, iyi bir ilim öğrenir.

Bazen de rüyada hırsız görmek zina etmeye, sunun bunun ağzından söz çalmaya işaret eder.

 

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!

Konu İle İlgili Aramalar:

https://www ruyatabirlerikitabi com/hirsiz/2
Etiketler:, , ,
36 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.