Rüyada Kedi Görmek Ne Demek?

malını başkalarına dağıtır.

Rüyasında bir ev kedisi olduğunu ve bir minderde uyuduğunu görmek, hayatında rahat yüzü görmemeye, hiçbir iste dikiş tutturmamaya delalet eder.

Kendisi kedi olduğu halde, başka bir kedinin hücumuna uğrayarak, onunla kavga ettiğini görmek, kötü bir iş yapmak için ahlaksız bir insanla arkadaş olup, sonunda onunla anlaşamayıp, kavga edeceğine işarettir.

Abdülgani Nablusiye göre;

kedi, ev kadını için eziyete, evlat için düşmana, hırsızlığa ve zinaya, veya vefasızlığa delalet eder.

Bazı yorumcular, kediyi şaka yapan, saçma sapan konuşan, maskaralıklar icat edip oynayan ve sahibine kendisini sevdirmeye çalışan insanlara da benzetirler. Böyleleri sonunda bir yolunu bulup mutlaka sahibini (kedi gibi) tırmalar ve incitir.

Rüyada Van veya Ankara kedisi görmek, hayırlıdır, ikisi de, renkleri beyaz, tüyleri parlak ve uzun olduğu için, neşeye ve sevince delalet eder.

Rüyada bir Siyam kedisi görmek, yumuşak huylu bir arkadaşla yorumlanır. Bekarsa bu huyda bir kadınla evlenmeye, evli ise uysal bir takim arkadaşları ile sohbete işarettir.

Rüyada vahşi bir yaban kedisi görmek, kıskanç ve huysuz bir eşle yorumlanır.

Nablusiye göre;

rüyada kedi görmek keder, düşmanlık ve hüzün ile tabir olunur.

Ebu Sait El-Vaize göre;

kedinin tabirinde ihtilaf, anlaşmazlık vardır. Bazıları her şeyi koruyan bir hizmetçi, bazıları da ev halkından hırsız biri olarak yorumlarlar.

Kirmaniye göre;

Rüyada Bir kedi ile oynayıp hayvanın kendisini tırmaladığını veya ısırdığını görmek, uzun bir hastalığa tutulup, sonra iyileşmeye; şiddetli bir sıkıntıya tutulup sonra bundan kurtulmaya delalet eder.

Bir başka rivayete göre de:

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!

Konu İle İlgili Aramalar:

https://www ruyatabirlerikitabi com/kedi, https://www ruyatabirlerikitabi com/ruyada-kediyle-banyo-yaptigini-gormek-16229?cid=16229
Etiketler:, , , , , , ,
55 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.