Rüyada Mahşer Görmek Ne Demek?

Rüyada Mahşeri Görmek

Mahşer yerini görmek sırları gizlemeye, yoksulluktan sonra zenginliğe, sözünü yerine getirmeye, korku ve üzüntüden kurtulmaya işarettir. Bazen de mahşeri görmek bazen hidayet ve tövbeye, geliri az ama şerefli ve önemli bir göreve, güzel ve bekar kadına delalet eder.

Rüyada Mahşer Gününü Görmek

Çok yakın bir zaman içinde üzüntülü olaylar yaşayacağına, eline geçen fırsatların değerlendirilmesi sonucu büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada Mahşer Kalabalığı Görmek

İşlerinde çok büyük sorunlar yaşadıktan ve üzüntü çektikten sonra kısa zaman içinde çok büyük başarılara imza atacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, işarettir.

Rüyada Kıyamet Görmek

İçinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmak için Allah yolundan ayrılmaması gerektiğine,  kendisini üzen ve yıpratan kişilerle görüşmeyi kesmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kıyametin Kopması

İş ve aile hayatında çok güzel ve sevindirici olayların yaşayacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına alamet eder.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.