Rüyada Makas Görmek Ne Demek?

Rüyada Makas Görmek

Hakla batılın arasını ayıran kimseye, çocuk ve hizmetlilere, insanların arasını bulan kimseye işarettir. Elinde bir makas bulunduğunu görmek, bir çocuğu daha olmasına, ana bir erkek kardeşe, bekar için evlenmeye, bineğinin (hayvan, otomobil vb.) çoğalmasına işarettir. Evli bir kadın makas görürse bir kız çocuk sahibi olur. Makas görmek bazen ikiz kız çocuk anlamına da gelir. Parlak çelik makas görmek ise başarı demektir. Elinde makas gören adamın erkek ve kız kardeşleri çoğalır; bekar ise izdivaç eder. Üzerine makas indiğini gören kimsenin ömrü tükenir.

Rüyada Makasla Birşey Kesmek

İnsanların makasla sakallarını yahut elbiselerini kestiğini görmek onların gıybetini yapmaya ya da her mevzuda görüş birliği içinde olan iki ortağa işaret eder. Elinde bir makas olup onun bir sşey kesmediğini gören, hakim huzuruna çıkar.

Rüyada Makasla Saç Kesmek

Makasla bir şey veya saç kesiyor görmesi iş hayatında iyi bir fırsatın çıkacağına işarettir. Bazen de rüyada makası kullanarak saç kesmek bir yolculuğa çıkmak demektir. Makasla saç yahut yün kırkmak mal yığmaya. Makasla bir şey kesmek bir işten ücret almaya delalet eder.

Rüyada Makas Almak

Rüyada kendisine bir makas verildiğini veya bunu bulduğunu veya satın aldığını gören, bir erkek çocuk sahibi olur. Evindeki bütün canlı varlıkları ikişer ikişer olur.

Rüyada Makas Kırıldığını Görmek

Makasının kırıldığını veya kırık bir makas görmek, elindeki malının gitmesine işarettir.

 

 

 

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
2 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.