Rüyada Mandalina Görmek Ne Demek?

Rüyada Mandalina Görmek

Rüyada mandalina görmek bol rızık, bol şans ve bol mutluluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin şen şakrak ve hayat dolu biri olduğu yorumu yapılır. Bu kişi yaşamayı çok seven, parasını yerinde kullanan, birikim yapan ama aynı zamanda yemeyi ve eğlenmeyi de ihmal etmeyen kişidir.

Rüyada Mandalina Ağacı Görmek

Rüya sahibine uğur ve mutluluk getirecek işleri sembolize eder.

Rüyada Mandalina Yemek

Rüya sahibinin farklı yerler görmek, keşfedilmemiş yerleri keşfetmek ve gezmek için ne kadar heveslendiğine işaret eder. Rüya sahibi olan kişi, muhteşem yerlere gidecek ve ömrünün sonuna kadar unutamayacağı güzellikte yerler görecek demektir.

Rüyada Mandalina Almak

Evlilik hayatına işaret eder. Rüya sahibinin eşi ile arasının iyi olduğu, evdeki rızkın bol olması nedeni ile geçim sıkıntıları çekmedikleri ve dolayısıyla da ailede huzurun ve mutluluğun hâkim olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Mandalina Toplamak

Rüya sahibinin en karamsar olduğu ve en işin içinden çıkamadığı bir anda karşısına çıkacak ve kendisini bu zor durumdan kurtaracak şans olarak tabir edilir.

Rüyada Mandalina Bahçesi Görmek

Rüya sahibinin zevk ve eğlencesine işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.