Rüyada Mektup Görmek Ne Demek?

Rüyada Mektup Görmek

Kişinin kendisine gelen mektup yüksek mevkiye, önemli ve kaydadeğer söze işarettir. Müjde ihtiva eden mektup korktuğu şeyden emin olmaya, çocuk ve eşle rızıklanmaya delalettir. Her türlü mektup habere yahut müjdeye; yazıları silinmiş mektup, kaybolan kimseden gelen haberlerin kesilmesine delalettir.

Rüyada Mektup Göndermek

Muhtevası güzel bir mektubu birine göndermek ihtiyaçların giderilmesine, itibar ve saygınlığa işarettir. Gönderdiği mektubun iade edilmesi umduğu işin ve teşebbüsün gerçekleşmemesine delalet eder.

Rüyada Mektup Almak

Yüksek bir makam yahut kişiden mektup almak gıpta edilecek nimete, saltanat ve devlete işarettir. Mühürlü mektup almak rütbe ve memuriyete, bir işin aslını araştırmaya, emir ve yasaklara uymaya, bekar için istediği kadınla evlenmeye işarettir.

Rüyada Postacı Görmek

Rüyasında evine postacının mektup vermesi veya postacıdan mektup alması, birisine mektup yazacağına; erkekler için makamında yükselmeye; ticaret erbabı için kazancının artmasına işarettir. Çalışan kadınlar için de bu rüya aynı şekilde yorumlanır. Ev kadının ise çok iyi vakit geçireceğine veya bir toplantıya, davete; genç kızlar için enteresan bir aşka işarettir.

Rüyada Mektup Yazmak

Dostlarınızdan güzel haberler alarak sevineceğinize ve aynı şekilde sizinde onları sevindireceğinize işaret eder. Rüyada bir mektup yazan kimse bir isteğine ve olumlu cevap alır. Mektup yazıp zarfa koyan kişi işinde başarılı olacak demektir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
2 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.