Rüyada Mum Görmek Ne Demek?

Rüyada Mum Görmek

Etrafı aydınlatan mum, insanlara ilmi ve irfanı ile, manevi tasarrufuyla faydalı olan, onların gönüllerini aydınlatan kimseye işarettir. Bazen de mum görmek devlet başkanına, cömert ve şöhretli çocuğa işaret eder. Rüyayı gören kişi evli ise onun veli bir kul olmasına işarettir.

Rüyada Mumun Eridiğini Görmek

Mumun eriyerek şamdanın çukur yerini doldurduğunu görmek sıkıntı ve meşakkatten sonra elde edilecek helal mala işarettir.

Rüyada Mum Tutmak

Elinde bir mum tutan veya yakan bekar erkek ise güzel bir kızla evlenmeye; bekar bir kadın ise iyi bir erkekle nikaha ve güzel bir evlada; gurbette ise vatanına dönmeye; fakir ise zengin olmaya; tacir ise kazanç ve kârının artmasına; memur ise terfi ederek makamının yükselmesine işarettir.

Rüyada Mumu Söndürmek

Mumu üfleyerek söndürmek, bir yakınınızın ölümü demektir.

Rüyada Mum Işığı Görmek

Güzel bir mum ışığı gördüyseniz, etrafınızdaki insanların dostluklarına güvenebileceğiniz ve elinize attığınız her işte başarılı olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Mumların Yandığını Görmek

Bir yerde çokça mumların yanmakta olduğunu görmek devlet başkanının adaletine, halkın bolluk içinde bulunduğuna işarettir.

 

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.