Rüyada Muz Görmek Ne Demek?

Rüyada Muz Görmek

Sevgi ve muhabbete, cömert ve güzel ahlaklı kimseye; kabir yahut hapiste bulunan kimseye, kitaplara, saklı tutulan mala, takva ehli için ibadete işarettir. Hastanın muz yemesi onun vefat etmesine işarettir. Rüyada muz görmek veya yemek; yeni bir aşka, çocuk sahibi olmaya, zengin olmaya, muz satmak veya kaybetmek; zarara uğramaya işarettir.

Rüyada Muz Yemek

Mevsiminde muz yediğini gören zengin bir kişi ile evlenir. Bazen de eline ortaklıktan veya bir kimse tarafından mal geçer. Muzu yiyen kimse eğer dünya adamı ise, eline istediği miktarca mal geçmesine; mütedeyyin ise ibadette kemale ermesine delalettir.

Rüyada Muz Ağacı Görmek

Muz ağacı dindar ve mal sahibi varlıklı zengin bir adama yorumlanır. Bu rüya, evleneceğiniz kişinin yanlış insan olduğuna işaret eder. Eğer evliyseniz, evliliğiniz sorunlu alacak ve para sıkıntısı çekeceksiniz demektir. Ayrıca cömert, herkese hayrı dokunan, sanatçı ve kişiliğinden her yönü ile faydalanılan ve her işe yarayan bir kişi ile kıyaslanır. Evinde bir tek muz ağacı olduğunu ve bunun üzerinde de bir tane meyvesi bulunduğunu görmek, rüya sahibinin bir oğlu olacağına delalet eder.

Rüyada Birinden Muz Almak

Birinin size muz verdiğini görmek; o kişiden yardım ve iyilik göreceğinize işarettir.

Rüyada Birine Muz Vermek

Birisine muz verdiğinizi görmek; o kimseye yararınızın dokunacağına, bazı yorumculara göre ise bir düşmanınızın sizi çok üzecek bir davranışta bulunacağına işarettir.

 

 

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
2 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.