Rüyada Ot Görmek Ne Demek?

Rüyada Ot Görmek

Güzel kokulu ot görmek sıkıntılı bir olayın haberidir. Bina ve mescid gibi yerlerin dışında ot bittiğini görmek, evlenmek suretiyle aile çevresinin genişlemesine işaret eder. Vücudunda ot bittiğini görmek ucuzluk ve bolluğa, mal ve zenginliğe; vücuda zarar verecek yerde (kulak, yüz vb.) ot bittiğini görmek üzüntü ve kedere, hasta kimsenin vefat etmesine yorulur.

Rüyada Ekşi Ot Görmek

İştah açıcı ekşi ot, kişinin bir yakını yahut dostu tarafından göreceği menfaate, ekşi sandığı otun acı olduğunu görmek pişmanlığa işaret eder.

Rüyada Ot Kesildiğini Görmek

Güzel kokulu otların kesildiğini görmek rüya sahibinin uğrayacağı üzüntüye işaret eder.

Rüyada Güzel Kokulu Ot Görmek

Kendisine güzel kokulu otlar ( çiçek, gül vb.) getirildiğini görmek duruma göre sevinçli bir olaya işaret eder. Güzel kokulu ot satan kimseyi görmek kaza ve kadere razı olar olgun bir kimseye delalet eder.

Rüyada Ot Toplamak

Rüyada ot topladığını görmek fakirlikten kurtulup, zenginleşeceğine yorumlanır. Otların arasında yatmak yalnız kalınacağına ve özleme işaret eder.

Rüyada Ot Kesmek

Ot kestiğini görmek de sıkıntılardan kurtulacağınızı işaret eder.

Rüyada Avucunda Ot Görmek

Kendi avucu içinde ot bittiğini gören kimse hanımını başkası ile görür. Avucunun dışında ot bittiğini gören kimse ölür ve kabrinde ot biter.

 

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
2 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.