Rüyada Pars Görmek Ne Demek?

Pars

* Sadakat ve düşmanlığını açığa vurmaktan sakınan düşmana. Parsla mücadele etmek, böyle bir kimseyle mücadele etmeye. Pars görmek bazen şeref ve yüceliğe, parsla av avladığını yahut sadece bir parsı olduğunu görmek rızka, şeref ve itibar sehibi kimse olmağğa delalet eder.

* İbni Şirin’e göre; rüyada pars görmek, düşmanlığı açıkça bilinen bir düşmandır.

* Cabir’ül-Magribi’ye göre rüyasında bir pars öldürdüğünü veya etini yediğini gören, düşmanına üstün gelir ve malını alır.

* Pars derisi, kılı ve kemiği düşmandan mal almaya işarettir. Bir parsa bindiğini gören, düşmanını kahreder ve ona hükmeder.

* Bir parsı arkasına alıp taşıdığını gören, düşmanına, yenilir. Onun minneti altında kalır. Rüyasında bir parsın kendisini yüklendiğini, kucakladığını ve diliyle yaladığını veya bir parsı kucaklayıp öptüğünü görenin, düşmanı ile aralarında anlaşma olur.

* Ebu Sait El-Vaiz’e göre; rüyada pars görmek, ne sadık ve ne de düşman olan bir kisi ile tabir olunur.

* Cafer-i Sadık’a göre; Rüyada pars görmek ve onunla birlikte yemek yediğini görmek, düşmandan korkmamaya delalet eder. Bir parsın kendisini ısırdığını veya pençesiyle yaraladığını görmek, düşmandan bir zarar geleceğine; yerinde veya evinde bir çok parslar olduğunu görmek, düşman yüzünden bela ve büyük zorluklar geleceğine delalet eder.

*Bir başka rivayete göre de: Rüyada pars görmek, izzet ve yüceliğe ve simsarlık etmeye işarettir. Pars, düşmanlığı ve sadakatini açığa vurmayan tereddütlü bir düşmandır. Rüyada parsla mücadele ettiğini gören kimse, öyle bir insanla mücadele eder. Bir kimse bir parsı olduğunu ve onunla av avladığını görse, rızık elde eder, aziz ve şerefli olur.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.