Rüyada Pazu Görmek Ne Demek?

Pazu

* Erkek kardeşe, yetişkin çocuğa yahut güven duyduğu birine. Kolun kırılması musibete. Güçlü kol zenginliğe, güvenilir kardeş veya dosta, mesleğinde ilerlemeye. Kol kısalığı eksik akla ve fazla yalana delalet eder.

* Rüyada pazu görmek, genellikle erkek çocuklarla tabir olunur. Bu bir erkek oğul olduğu gibi, erkek kardeş veya yeğen  de olabilir. Pazu görmek, bir rivayete göre ödenecek maddi veya manevi borçlara da delalet eder. Pazu şan, şeref ve ünle de tefsir edilir.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada görülen pazu, erkek kardeş veya yetişmiş bir çocuğu ya da itimat edilen kimsedir. Rüyada pazuda görülen eksiklik, o eksiklik kadar vuku bulacak musibete işarettir. Bir kimse rüyada kolunun kırıldığını görse, o kimsenin öleceğine veya üzüntü, keder ya da bir beladan dolayı ona isabet edecek musibete işarettir.

* Kol, insanın din ve dünya işlerinde itimat ettiği, hanımına veya borç gibi sakındığı şeylere işarettir. Bir kimse rüyada kolunun kuvvetli olduğunu görse, o kuvvet onun erkek kardeşindeki veya malındaki kuvvetidir. Kolun kuvvetli oluşu meslekte ileri gitmeye de işarettir. Bazı tabirciler, pazu rüya sahibine yardımcı olacak bir çocuğa veya sıkıntılı anında imdadına yetişecek erkek kardeşine işarettir, dediler. Bir kimse rüyada kolunun eksik oldugunu görse, o kimsenin aklı az ve yalanı çok olur.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!

Konu İle İlgili Aramalar:

ruyada pazilarimi gösterdim
Etiketler:, , ,
4 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.