Rüyada Piliç Görmek Ne Demek?

Piliç

* Zahmetsiz olarak ve acele meydana gelecek hayır ve rızka, üzüntü ve kederden kurtulmaya, yeni elbiseye. Evinde birçok piliç ve tavuğu olduğunu görmek, bulunduğu yere yönetici olmaya. Piliç yemek, büyük bir kimseden mal elde etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Tavuk.)

* Rüyada piliç görmek çok kötü ve sizi zora sokabilecek bir haber alacağınıza yorumlanır.

* Rüyada piliç görmek, hizmetçiden dogma bir çocuk ile tabir olunur. Rüyada piliç kesip yediğini görmek, hoşlanmadığı bir haber alacağına veya kötü bir söz işiterek üzüleceğine delalet eder. Piliç sesi duymak, kötü dedikodulara yorumlanır. Bir rivayete göre, piliç eti, zengin bir kimsenin malından faydaya da delalet eder.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada piliç görmek, hizmetçiden doğacak bir çocuğa işarettir. Rüyada görülen piliçler, esir edilen ve bir yerden diğer bir yere sürülen kimselerin evlatına işarettir. Rüyada piliç sesi işittiğini gören kimse, fasik (günahkar) insanların seslerini işitir.

* Piliç eti yediğini gören kimse, büyük bir adamdan eline mal geçer. Piliçler, zahmetsiz olarak acele tarafından meydana gelecek bir ise işarettir. Çünkü civcivler, terbiye devrelerinde kimseye ihtiyaçları yoktur.

* Rüyada piliç görmek veya yemek; uzun süredir görmediğiniz sevgilinize veya arkadaşınıza kavuşacağınıza, kızarmış piliç yemek; fazla kibirli davranışlarınızın size pahalıya malolacağına, bazı yorumculara göre ise rüyada piliç yemek veya görmek; üzüntüye ve geçim sıkıntısı çekmeye işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.