Rüyada Resim Görmek Ne Demek?

Rüyada Resim Görmek, Yapmak

* Altın ve gümüşten yapılmış resim dünyalığa erişmeye. Sanat eseri hüviyetini almış değerli tablolardan birini görmek kıymetli bir hediye almaya. Manzara resimleri – özellikle duvarda olursa- ince ve bedii duygulara, iç huzuru ve mutluluğa. Natürmort (sebze-meyve resmi) görmek misafire yahut hayırlı nimetlere.

* Resim yaptığınızı gördüyseniz, yaşamınızdan ve şu anki işinizden memnun olduğunuzun belirtisidir Bu rüyayı fakir birisi görmüşse, hastalığa yorumlanır. Rüyayı gören zengin insan ise, resim görmek, iyi anlamdadır. Çevrenizde gerçek olmayan arkadaşlarınızın olduğuna işaret eder.

* Portre görmek, yüz görmek gibidir. “Yüz” maddesine bakınız. Hayvan ve insan figürleri bulunan resim dünyanın kendine has zorluk ve mutlulaklarına. Siyah-beyaz fotoğraf eski dostlara ve onlarla bir araya gelmeye yahut haberleşmeye.

* Aile resimleri iyi- kötü hatıralara. Vesikalık resim resmi bir görev yahut yolculuğa. Resim görmek bazen geçersiz bir yöntemle elinden mal alınmasına, mesleğini kötüye kullanan süfli insana yahut hak olan hususlarda yalan söylemeye delalet eder.

* Rüyada zengin insanlar için resim görmek, iyi ve hayırlıdır. Bu rüyayı fakir birisi veya bir kadın görmüşse, hastalığa işarettir.

* Güzel resimler, çevrenizde sahte arkadaşların bulunduğuna işaret eder. Resim yaptığınızı gördüyseniz şu anki işinizden memnun olduğunuzun belirtisidir.

* Rüyada resim görmek, gurbette olan bir yakınınızdan haber alacağınıza veya yakında ona kavuşacağınıza delalet eder.

* Bilmediğiniz, tanımadığınız bir kimsenin resmini görmek, bu günlerde bir iş teklifi alacağınıza işarettir. Bir manzara veya çiçek tablosu ve basılmış bir resmini görmek, yakında bilmediğiniz bir memlekete yapacağınız bir yolculuğa delildir.

* Çevrenizde birtakım sahte arkadaşların bulunduğuna işaret eder. Resim yaptığınızı gördüyseniz,hayatınızdan ve şu anki işinizden memnun olduğunuzun belirtisidir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
13 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.