Rüyada Şeytan Görmek Ne Demek?

yaptığınız kötülüklere ve hilelere artık son vermelisiniz anlamındadır. Eğer rüyada şeytanı mağlup ettiğinizi görürseniz, bazı tehlikeleri, zorlukları ve kötülükleri aşmak için yeteri kadar güce sahip olduğunuza yorumlanır.

Rüyada şeytanla konuşmak veya onu görmek, düşmanlarınızın aleyhinizde çalıştıklarına işarettir.

Bir başka rivayete göre de:
Rüyada görülen şeytan, hilekar, haris, lakald, din ve dünyaca düşmanıdır. Bazen şeytanı gören kimse, münafık yahut da kıskanç olur. Bazen de şeytan görmek, çoluk-çocuğa işarettir. Şeytanı görmek ferahlık, yalan ve şehvete de işarettir.

Bir kimse rüyada şeytanın kendisini düşürüp aklını gidererek saralı yaptığını görse, o kimse faiz yer.

Rüyada şeytanın kedisine dokunduğunu görse, o kimsenin allesine iftira eden ve yoldan çıkarmaya çalışan bir düşmana işarettir. Eğer rüyayı gören hasta veya mahzun ise, onun iyileşmesine ve servete erişmesine işarettir. Bir kimse kendisini şeytanla gizli konuştuğunu görse, o kimse düşmanlarından birisiyle gizlice konulur ve salih kişilerin kahir ve helakında onlara yardımda bulunur.

Eğer şeytanın kendisine birşey öğrettiğini görse, o kimse düzme ve yalan bir söz söyler veya insanlara hile yapar. Şeytanın kendi üzerine indiğini gören kimse, iftira, yalan ve günah olan bir iş yapar.

Rüyada şeytanlara reislik ettiğini ve şeytanların da ona itaat ettiklerini gören kimse, reisliğe, şerefe, heybet ve şöhrete nail olur ve düşmanlarını kahreder.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
74 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.