Rüyada Şeytan Görmek Ne Demek?

Şeytanları bağlayıp ve onları hapsettiğini gören kimse, yardım, kuvvet ve şöhrete nail olur.

Rüyada şeytanın kendisini azdırıp yoldan çıkarıp, dehset ve hayrette bıraktığını gören kimsenin, malına zarar ve ziyan erişir. Bir kimse şeytanın elbiselerini soyduğunu görse, o kimseye işlerinde düşmanı galebe çalar veya onu vesvese ve fitneye düşürür yahut o kimse memuriyetten ayrılır.

Rüyada şeytana bugz ve adavet ettiğini gören kimsenin, Allah’a itaat eden sadık bir mü’min olduğuna ve dindeki kuvvetine işarettir. Rüyada şeytanı ferah ve neşeli gören kimsenin, nefsanî arzulanyie meşgul olduğuna işarettir. Rüyada görülen şeytan zayıf bir düşmandır.

Rüyada şeytanı düşman kabul ettiğini gören kimsenin, mütedeyyin olduğuna ve Allah (C.C.)’in emirlerine itaat ettiğine işarettir. Bazen de şeytanlar, bina sahiplerine ve dalgıç gibi suya dalmaya, casuslara ve söz çalanlara işarettir.

Bazen de şeytanı görmek, kişinin arkasından ayıbını söylemeye göz ve kaşla işaret ederek onu aşağılamaya işarettir.

Rüyada kendisinin şeytan olduğunu gören kimse, insanlar ile eğlenir ve onlara eziyette bulunur veya yer altında olan su yolu ve lağımları düzene koyar. Şeytan rüyası, unutkanlığa işarettir.

Rüyada şeytanı görmek, bid’at sahibi bir alime, namazı terk etmeye, yalana, hırsızlığa, günah kazanmaya ve uzun ömüre işarettir. Bir kimse kendisini rüyada şeytan olmuş görse, o kimse daima şeytanın elinde olur, ya da Allah’ın (C.C.) rahmetinden uzak olarak yaşar. Yahut nesil ve mal ile rızıklanır.

Rüyada Şeytanı öldürdüğünü gören kimse, hilekar ve hilebaz insanlara hile yapar. Bu rüyayı gören salih ve iffetli kimse ise Allah’ın emrinden ümidini keser ve me’yus olur.Hedeflerinize ulaşabilmek için, ahlaksızlıklara ve sahtekarlıklara başvurmayın.

Eğer rüyada şeytanı yenilgiye uğrattıysanız, birtakım tehlikeleri, zorlukları ve kötülükleri aşmak için yeteri kadar güce sahip olacağınız anlamındadır.

Rüyada şeytan görmek; zahmetli bir iş sonucunda alınacak yüksek miktarda paraya, şeytanla konuşmak; yalancı ve dost görünüşlü bir düşmanla karşılaşmaya,

şeytandan bir şey almak; düşmandan zarar görmeye, şeytana birşey vermek; düşmana kötülük yapma şansı vermeye,

şeytan tarafından öpüldüğünü görmek; haram yollardan kazanç elde etmeye, şeytanla kavga etmak ve onu yenmek; düşmanlarla mücadele edip zafer kazanmaya işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
74 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.