Rüyada Şişe Görmek Ne Demek?

Şişe

* Evin hanımına yahut kadın hizmetçiye, sırları saklayan kadına, söz taşıyan dosta. İçi yağ dolu şişe kadın ve onun süsüne. Şişe kırıkları mala, İçi sidik dolu şişe zina yapan kadına, şişeye işemek zina yapmaya. Şişenin kırılması ev içinde meydana gelecek fitneye.

* Şişeler, muhtelif karakterdeki erkeklere. Şarap şişesi eşya nakletmekte mütereddit yahut hamile kadına. Şişe satan kimseyi görmek mal ve dünyalığı ile gururlanmaya, ahmak kimse ile dostluğa. Şişeci temiz geçime, cahillere yumuşak davranmaya, sırların açığa çıkmasına delalet eder.

Ayrıca Bakınız: Cam

* Şişe görmek sevinç ve şerefe; şişe kırılmış ise keder ve tasaya işarettir.

* Rüyada şişe görmek mutluluk ve itibar kazanmak anlamındadır. Eğer şişe kırılmışsa üzüntü ve acı habere yorumlanır. Şişenin kırıldığını görmek eşinizin ya da tanıdığınızın ölümüne işarettir.

* Yakında aşık olacaksınız. Rüyada şişe görmek, zengin ve başarılı olacağınızın da işaretidir. Mal, mülk, eş, yakın akrabadır.

* Rüyada şişe görmek, evinin umuru kendisine verilmiş olan adama işarettir. Şişede su veya gülsuyu gibi bir şey varsa, hizmetinin iyi olduğuna; şarap ve benzeri gibi bir şey varsa itimatsızlığa, şişedeki sudan içmek o hizmetçiden hayır ve menfaat görüleceğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada şişe görmek, hanıma işarettir. Şişe, sırları gizlemeyen bir hanım veya söz götürüp getiren bir dosttur. Bazen şişe hastalığa, bazen de zina yapan bir kadına işarettir.

* Bir kimse, içinde yağ olan şisşyi görse, o şişe hanıma, içindeki yağ ise, onun bezeğine işarettir. Rüyada şişe içindeki yağdan normal bir şekilde basına yağ sürse o, yağ o kimse için bir bezektir. Eğer başa sürülen yağ normal sürülmeyi. Üzerine de akarsa, o kimseye işinde isabet edecek üzüntü ve kedere işarettir. Kırılmış şişe maldır. Bundan dolayı rüyada şişe kırığı yüklendiğini gören kimse, mala erişir.

* Şarap şişesi, hizmetçi bir kadına işarettir. Bazen şişeler, cinsleri muhtelif adamlara işarettir. Şişeler, koğuculuğa, gizli şeylere muttali olmaya ve vefasız bir takım kimselere işarettir. Bir kimse rüyada bir şişenin kırıldığını görse, o kimsenin evinden fitne zail olur.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
16 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.