Rüyada Sultan Görmek Ne Demek?

Sultan

* Mülkün gerçek sahibi Allahü Teala’ya. Sultanı hoşnut ve güleryüzlü görmek, ilahi ceza ile rüya göreni korkutan kimseye yahut Allah’ın rızasına erdiren işleri yapmaya.

* Sultanı gazaplı görmek namaz ve diğer emirlerdeki eksikliğe ve masiyet işlemeye. Sultan olduğunu görmek ehli için mülke ve saltanata ermeye, ehli olmayan için, onun bulunduğu toplumda, alim ve takva ehlinin dışındakilere zarar verecek olan fitne ve karmaşaya yahut başka bir musibete.

* Meliki (hükümdarı, devlet başkanını, sultanı) öldürdüğünü görmek büyük bir iş talep etmeye ve bunu başarmaya. Hastanın melik olması ölmesine. Sultanla birlikte olmak, onun iltifat ve ikramı, sohbet ve diğer hallerin tamamı rüyayı gören için her türlü hayır ve iyiliklere delalet eder.

Ayrıca Bakınız: Devlet Başkanı

* Önemli kimse, mevki ve para sahibi kişidir. Kişi rüyasında sultan olursa istediğinden daha fazla yükselecek demektir.

* Bir kimse rüyada sultanı sebepsiz olarak dargın görse, rüyayı görenin namaz ve ibadetinde yaptığı bid’ata veya gördüğü dargınlık kadar dininin bozukluğuna işarettir. Eğer sultanı güler yüzlü ve sevinçli olarak görse, ondan emin olduğu miktarda din ve dünyaca erişeceği hayır ve yüksekliğe, ucuzluk ve bolluğa ve halinin düzgün olduğuna işarettir.

* Bir kişinin rüyada, normal olarak kendisinin olamayacağı bir mevkide bulunduğunu görmesi ölümüne işarettir. Rüyada, sultan olduğunu gören kimse halkın nazarında büyütülür ve muradına kavuşur. Sultanın kendisiyle konuştuğunu gören kimse, şeref ve yüksekliğe nail olur. Bazen de, eğer o kimse layıksa uyanıkken sultanla konuşur, ya da o kimse şöhret ve nimete nail olur. Eğer hapis ise, hapislikten kurtulur, fakir ise zenginleşir, tüccar ise kazancı çok olur, düşmanlık halinde ise bundan kurtulur.

* Sultanla yemek yediğini gören kimse şereflenir ve yediği yemek miktarı kurtuluş ve zafere erer. Sultanın, kendisine dünya eşyalarında bir şey verdiğini görse, o verdiği eşyanın kıymetince şerefe nail olur. Sultanın hasta olarak görülmesi, dinindeki hastalığına, tebaasına zulmetmesine ve o sene içerisinde vücudunun sıhhatli olmasına işarettir.

* Bir kimse sultan ile kucaklaştığını veya onunla tokalaştığını ve aralarında iyiliğe dair bir söz söylendiğini görse, o kimsenin sultan veya servet sahibi birisinin yanında halinin iyi olmasına işarettir. Sultanla yemek yediğini gören kimseye, yemek miktarı, sultan tarafından bir üzüntü ve keder erişir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
3 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.