Rüyada Sulu Çamur Görmek Ne Demek?

Rüyada Sulu Çamur Görmek

Bir kişinin rüyada sulu bir çamurda yürümesi, o kimsenin düşeceği üzüntü ve kedere, erişeceği fitne ve mesakkate delalet eder. Bir kimse rüyada sulu bir çamurda yürüdüğünü görse, o yer halkı ve çamura giren kimse için, üzüntü, keder ve korkuya delalet eder.

Keza bir kişinin sertçe yağan bir yağmurda yürüdüğünü görmesi, o yağmurdan ona isabet eden miktarca üzüntü, keder ve korkuya düşmesine delalet eder. Bazı tabirciler bir kimsenin rüyada sulu olan bir çamurda kendisini görmesi, o kimsenin yerce olan eksikliğine delalet eder.

Hasta olan bir kimsenin rüyada sulu çamur görmesi, onun hastalığının devam etmemesine delalet eder.

Ancak kendisinin sulu bir çamurdan çıktığını bu halde o hastanın hastalıktan kurtulmasına, sıhhat ve afiyete kavuşmasına delalet eder.

Hasta olmayan bir kişi rüyada çamurda yürüdüğünü veya çamura girdiğini görse, o kimse bir belaya veya zindan ve hapse ya da sultanın yanında çeşitli mihnetlere girmeye delalet eder.

Çamurdan kurtulduğunu veya elbise ve bedenini çamurdan temizlediğini gören kimse, dince kendisinde bulunan günahtan veya dünyaca keder ve zayiattan kurtulur.

Eğer çamurdan kurtulamaz

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
23 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.