Rüyada Tabak Görmek Ne Demek?

Tabak

* Yemek ikram ettiği dost yakına, – tabağın değeri kadar- mala, şiddete ya da çekirgeye. Kadın için tabak erkeklerden büyük bir kimseye, erkek için asil bir kadına. Tabağın üzerine örtülen (kapak vb.) sırları gizlemeye, Hastanın evinden çıkan, içinde ne ollduğu bilinmeyen ve ağzı kapalı kab (tabak) onun vefatına. Tabakçı, sır saklayan kimseye delalet eder.

Ayrıca Bakınız: Çanak, Çömlek, Kab, Tencere, Tava

* Rüyada boş tabak, bir müddet için üzüntüye; dolu tabaksa, küçük olaylarla birbirini izleyen şansa işarettir.

* Rüyada tabak görmek iyi, güzel olaylar olacağına yorumlanır. Rüyada temiz, sağlam ve boş tabak alan kişi çok para kazanacağı yeni bir işe atılır anlamındadır. Bir tabağa yiyecek koymak o kimsenin zengin olacağına işaret eder.

* Rüyada tabak tutmak, uğur getirir. Rüya sahibi bir kadın ise bu rüya yakında evleneceği anlamına gelir. Kırık tabaklarsa, uğursuzluk getirir. Yaklaşan iyi ve hayırlı olaylara işaret eder. Tabak boş ise iyi bir kısmettir. Dolu ise tabak bolluk, berekettir.

* Rüyada tabak görmek, ferah ve sevinçli günler ile tabir olunur. Bir tabak gören, içinde bir şey varsa, ferah ve sevince erer. Tabak bulmak, almak muradının olacağına, sevineceğine, zevke delalet eder. Kirmak ise kederle yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada tabak görmek, çekirgeye, bazen de şiddete işarettir. Kadın için tabak görmek erkeklerden büyük bir kimseye, erkek için de, asil bir kadına işarettir. Eğer tabak mala işaret ederse, o malın değeri uyanıkken o tabağın kıymeti kadardir. Rüyada bir hastanın evinden üstü kapalı bir tabak çıksa ve içinde ne olduğu da bilinmese, o hasta ölür.

* Rüyada tabak iyi, hayırlı şeyler olarak yorumlanır. Rüyada temiz, sağlam ve boş tabak alan kimse iyi bir işe girer. İşi varsa bir kısmet alır. Bir tabağa yiyecek koymak o kişinin bolluk alacağını haber verir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
2 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.