Rüyada Tambur Görmek Ne Demek?

Tambur

* Beyhude işlerle uğraşan kimseye, batıl şeylere, keder ve üzüntüye. Tambur bazen vaaz ve nasihate, tambur çalmak refah ve izzete, güzel zamanları hatırlamaya delalet eder.

* Rüyada tambur görmek, boş ve batıl şeylere, zinaya, zar ve satranç oyununa işarettir. Tambur çaldığını görmek sıkıntılarınızın her geçen gün büyüdüğüne işaret eder.

* İyi ve güzel haberdir. Bu haber karayolu ile gelir.

* Rüyada tambur veya aşık sazı görmek, yalan ve batıl söze yahut güzel bir kadina işarettir. Büyüklerden birinin kendisine bir tambur verdiğini gören, sıkıntıdan feraha ulaşır. Evinde tambur çaldığını gören, kedere, bir rivayete göre bela ve musibete uğrar.

* Tamburunun kırıldığını gören, bela ve musibetten kurtulur. Bir hastanın tambur çaldığını görmesi onun öleceğgine işarettir. Tambur sesini dinlemek, batıl sözle, olmayacak vaatler duymaktır.

* Bir rivayete göre, beklenmeyen bir haberin duyulmasıdır. Kendisi için başka birinin tambur çaldığını gören, birinin söylediği yalanı dinler ve ona inanır.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.