Rüyada Taş, Kaya Görmek Ne Demek?

kimseye üzüntü ve keder erişir.

Baston île taşa vurduğunu ve taş yarılıp ondan su aktığını gören kimse fakir ise zengin, zengin ise zenginliği artar. Bazen de taşlar, ibadet eden ve zahit insanlara işarettir.

Değirmen taşları, alimlere, çocuklara, zevcelere ve mala işarettir. Bundan dolayı değirmen taşına sahip olduğunu gören kimse ilim ve lezzete, nail, mal ve silahla düşmana galip olur.

Bahsi geçen taşlardan birisini yüklense ve ondan bir ağırlık hissetse, hissettiği yükün ağırlığı ve hafifliği miktarınca kalbi katı birisinden üzüntüye düşer.

Yeşil taşlar, göz ve kulak ağrısına, doktora, alime, rütbe sahibine, rahata, geçime, menfaata ve faydalı sanata işarettir.

Rüyada, mermer taşının yerine adı kaldırım taşını görmek, rütbelerin, hanımların, bineklerin, yerlerin ve geçimin değişmesine alamettir. Nitekim mermer taşını kaldırım taşı yerine döşemek de hayra işarettir.

Kaldırım taşının zarurî olan yerlere döşenmesi ülfete, birliğe, genişliğe, keder ve üzüntülerin dağılmasına, rızka ve elbiseleri yenilemeye işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
6 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.