Rüyada Tavaf Etmek Görmek Ne Demek?

Tavaf Etmek

* Rüyada Kabe’yi tavaf ettiğini gören, isyankar biri ise, tövbe ederek cehennem azabından kurtulur, bekar ise evlenir, tüccar ise isini büyütür, fakir ise hali vakti düzelir, zengin ise mali ve parası daha daha artar.

* Rüyasında hacca gidip Beytullah’ı tavaf ettiğini görmek, rüya sahibi için dinde doğruluğa ve şeriat üzere yürümeye, Allah (C.C) tarafindan büyük sevaba kavuşacağına, bir şeyden korkusu varsa kurtulacağına, borçlu ise borcunu ödeyeceğine, fakir ise rızkının bollaşacağına delalet eder.

* Kabe’yi tavaf ederken adet ve usulünden noksan işler yaptığını görmek, dinini ihmal ettiğine, ibadetinde eksik taraflar bulunduğuna, tavaf edenlerin tavafı tamamlamadan oradan ayrıldıklarını görmek, dini inancında kayıtsız kaldığına, kendi tavafını bitirmeden Mescid-i Haram’dan çıktığını görmek, dini ve manevi bir kusur işleyeceğine işarettir.

* Halkı tavafa davet ettiğini veya tavaf sırasında onlara başkanlık ettiğini (rehberlik yaptığını) görmek, İslam’da önemli bir dini hizmette bulunacağına, halkı tavaf etmekten alıkoymak veya tavaf usulünü bozdugunu görmek, Müslümanlari doğru yoldan çevirdiğine ve onları yanılttığına, bunun aksi ise Müslümanlıkta inancın ve ahlakın kuvvetleneceğine delalet eder. Bir hastanın Kabe’yi tavaf ettiğini görmesi, onun iyileşeceğine işarettir. Bir kadının tavaf ettiğini görmesi, bekar ise iyi bir adamla evleneceğine, hamile ise hayırlı bir evlat sahibi olacağına delildir.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada Kabeyi tavaf ettiğini gören kimse günahkarsa, Cehennem ateşinden kurtulur. Bekarsa evlenir. Yüksek bir göreve ehilse, ona erişir. Bazen de bu rüya, nezrin yerine getirmeye işarettir. Rüyada hac farizesini yaptığını ve Beytullahı tavaf ettiğini gören kimsenin emin, temkinli, takva ve abid birisi olduğundan dinine bağlı, gidişatındaki doğruluğuna, Allah tarafından nail olacağı sevaba, korktuğu şeyden emin olmasına, borcunu ödemesine ve emanetleri Müslümanlara teslim etmesine işarettir.

* Bazen Beytullahı tavaf, adaklarını yerine getirmesine işarettir. Bazen de Beytullahı tavaf Müslümanların önderinin emirlerine uymaya işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.