Rüyada Tavassut Görmek Ne Demek?

Tavassut

* Rüyada tavassut etmek, izzet ve şerefe işarettir. Bazı tabirciler, aldatmaya, bazıları da, kendi çalışması karşılığında olmayarak bir iyilik ve zenginliğe nail olmaya işarettir, dediler.

* Bir kimse rüyada kıyamet gününü ve halkın peygamberlerin huzuruna gelip onlardan şefaat talep ettiklerini, peygamberlerin de şefaat etmediğini görse, bu rüyanın tabiri işlerin durgunluğuna, kendi kavminin ihtiyaçlarının giderilmesi hususunda gayret sarfedilmesine işarettir. Kıyamet gününde komşunun şefaati muteberdir. Bundan dolayı bir kimse rilyasinda kıyamet gününde kendisi hakkında komşusunun şefaat ettiğini görse, tabiri rüya sahibinin komşusundan menfaat ve fayda göreceğine, arkadaşlarından birisi vasıtasıyla rahata kavuşacağına veya ihtiyaçlı ve kötü zamanında bildiği ve tanıdığı bir kimse tarafindan yararlılık gösterileceğine işarettir.

* Çocuğunun kendisi için şefaat ettiğini gören kimsenin, onunla menfaatlenmesine veya onun tarafından kendisine bir faide gelmesine işarettir. Başkası hakkında şefaat etmesinin tabiri de böyledir.

* Kur’an-ı Azimüssan’in kendisine şefaat ettiğini görse, ilimden faydalanır ve yüksek mertebeye nail olur.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.