Rüyada Tavşancıl Kuşu Görmek Ne Demek?

Tavşancıl Kuşu

* Rüyada tavşancıl kuşu, kendisini en yakını ve uzağı korkup, emin olmayan heybetli ve sert saltanat sahibi bir zata delalet eder. Eğer rüyada tavşancıl kuşunun evinin üzerine konduğunu veya evinin arasında olduğunu görse, Azrail (A.S.)a delalet eder.

* Tavşancıl kuşuna rastgeldiğini ve onun kendisine itaat ve inkiyat ettiğini gören kimse, ümitsiz, sert ve heybetli bir melike yaklaşır. Kendisine itaat, inkiyat etmediğini gören kimse de, sert olan melikten korku üzerine bulunur. Tavşancıl kuşunun yavrusu, sultana yaklasan yiğit bir çocuktur.

* Rüyada tavşancıl kuşunun tırnaklarıyla kendisini dövdüğünü gören kimse, mal ve canca sıkıntıya girer ve o şahsın bulunduğu mahalle halkına bir musibet erişir. Bir kimse rüyada tavşancıl kuşunun etini yediğini görse, o kimsenin tamahkar bir adam olduğuna delalet eder.

* Rüyada tavşancıl kuşunun bir ağaç üzerinde olduğunu gören kimse, hayır, bereket ve nimete nail olur. Tavşancıl kuşunun düz bir şekilde uçtuğunu gören kimse, ihtiyaçlarını temin eder. Ve bütün düşmanlarına galip gelir. Bir kimse rüyada tavşancıl kuşunun büyük bir kaya veya yüksek bir yer üzerinde durduğunu görse, bir şeyi yapmaya başlamak arzusunda bulunan kimse hakkında hayra, bir şeyden korkan veya misafir olan kimse hakkında da hayırsızlığa delalet eder.

* Tavşancıl kuşunun başına düştüğünü gören kimse, ölür. Tavşancıl kuşuna bindiğini görse, bu rüya şerefli, büyük ve zenginler hakkında onların ölümlerine delalet eder. Fakirler hakkında ise, servet sahibi bir kavmin, yanında olmakla onlardan çokça faydalanmaya delalet eder. Yolculukta bulunan kimse, hakkında da o kimsenin yolculuğundan döneceğine delalet eder.

* Bir kimse rüyada tavşancıl kuşunun kendisini korkuttuğunu görse, o kimsenin büyük bir zat taratindan korkutulmasına delalet eder. Bir kimse rüyada tavşancıl kuşunun kendisine yaklastigini, kendisine bir seyler verdiğini veya anlayacağı bir şekilde konuştuğunu görse, hayır ve menfaata delalet eder.

* Bir kimse rüyada bir kadının tavşancıl kuşu doğurduğunu görse, o kadın asker veya bir kavmin yahut birçok kavmin büyügü ya da başkanı olacak bir çocuk doğurur. Köle olan bir kimse rüyada ölmüş bir tavşancıl kuşu görse, efendisinin öleceğine delalet eder.

* Bir kimse bir tavşancıl kuşu tırnaklarıyla kalp ve bağırsaklarını tuttuğunu ve halkın toplantı yerine bıraktığını görse, o kimsenin bir çocuğu olur ve o çocuk bulunduğu şehir ve kasabanın sevilen ve meşhur bir kişisi olur. Hırsız ve hilekar kimselerin rüyada tavşancıl kuşunu görmeleri onların azaba düşmelerine delalet eder.

* Kendisini tavşancıl kuşunun sırtladığını ve onunla beraber başka bir yere uçtuğunu gören kimse, şan ve şerefe nail olur veva uzak bir yere yolculuğa çıkar. Tavşancıl kuşuyla kavga ettigini gören kimse, devletten birisi veya güç sahibi bir kimse ile münakasada bulunur.

* Harpte bulunan bir kimsenin tavşancıl kuşunu görmesi, yardıma ve düşmanını şer bulmasına delalet eder. Zira tavşancıl kuşu manasına gelen isim Resülullah (S.A.V.)m sancağının adıdır. Bazan da tavşancıl kuşu tüylerinin oklarda kullanılmasına bina en çok mala ve harbe delalet eder. Tavşancıl kuşunun dişisini görmek, hatalı ve kusurlu kadınlara, yavruları da zinadan olan çocuklara delalet eder.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.