Rüyada Tekme Görmek Ne Demek?

Tekme

* Rüyada tekme atmak iyilik tekme yemek ise yardımdır. Ama tekme sonunda yere düşülüyor ise kişinin zarar göreceğine işarettir.

* Rüyada birisinin kendisine tekme vurduğunu gören o kimse yüzünden bir musibete uğrar, istemediği ve tiksindiği bir işe girer. Kedere ve pişmanlığa düşer. Kendisinin birine tekme vurduğunu görmek, o adama kendi tarafından bir musibet, kötü bir iş, keder ve pişmanlık geleceğine delildir. Bir hayvan tekmesi de musibetle yorumlanır.

* Ebu Sait El-Vaiz’e göre; birinin kendisine ayağı ile tekme vurduğunu görmek, fakir düşüp başkasının kendisine zenginliği ile gururlanan kimse olduğuna delalet eder.

* Bazı tabircilere göre, ayağı ile itmek ve tekmelemek kin ve düşmanlığa; bir tanınmış kimsenin kendisine tekme ile vurduğunu görmek, o kimsenin düşmanlığına işarettir. Kendisinin birine tekme ile vurduğunu görmek, tekme vurduğu kişiye düşmanlıkla onu zarara sokmaya delalet eder.

Ayrıca Bakınız: Tepmek

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
8 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.