Rüyada Testi Görmek Ne Demek?

Testi

* Toprak testi varlıklı, münafık ama güvenilir kimseye. Testiden su içmek temiz yaşantıya ve helal mala. Testi hanıma, hizmetçiye de delalet eder.

* Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Çok hayırlı bir maldır.

* Topraktan yapılmış olan testi, eline mal geçen ve kendisine itimat edilir münafık bir hizmetçidir. Testiden su içmek, helal mal ve temiz yaşantıdır. Testide olan suyun yarısını içtiğini görenin ömrü yarılanmıştır. Az veya çok su içmesi ömrünün az veya çoğunun gitmiş olması ile tabir edilir. Suyun hepsini içtiğini gören kimsenin ömrü tükenmiştir.

* Yanında bir testi su olduğunu, testinin düşüp kırılması ile suyun dökülmediğini gören kimsenin hanımı hamile olur ve kendisi ölür, çocuğu geri kalır. Denilmiştir ki; testi, hanım, hizmetçidir. Testiyi görmek, hayvana, zahmet, mesakkat ve çok çalışan hanıma işarettir.

* Bakırdan olan testi, kadri yüce bir hanıma işarettir. Şarap testisi hayırlı bir kadına işarettir. Bundan dolayı şarap testisinden su içtiğini gören kimse hayırıi bir kadınla evlenir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
2 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.