Rüyada Tosbağa Görmek Ne Demek?

Tosbağa

* Rüyada tosbağa görmek, zahid, abid ve ilim ehli bir kimseye işarettir. Rüyada kaplumbağa görmek, güzel koku sürünüp bezenen, boy ve endamını erkeklere arzeden kadına işarettir. Bazı tabirciler kaplumbağa hakim ve savcıların reisine işarettir. Tabircilerden bazıları da alim bir kimsedir, dediler.

* Rüyada kaplumbağanın etini yemek, mala veya Nebilerin (Peygamberlerin) ilimlerinden bir ilme işarettir. Bazı tabirciler de bir kimse kaplumbağa etini yese, hayır ihsan ve menfaat ve mala kavuşur, dediler.

* Rüyada kaplumbağaya rastladığını veya ona malik olduğunu yahut evine soktuğunu gören kimse, eski ilimlere vakıf bir alim sebebiyle şüphe ve tehlikeden kurtulur. Kaplumbağanın bir yol üzerine atılmış olduğunu görse, orada ihtimam ve itinaya sayan bir ilimin terk edilmiş olmasına işarettir.

* Bazı tabirciler ise rüyada görülen kaplumbağa, hileye, haber araştırmaya, gizlenmeye ve silah tamir etmeye işarettir, dediler. Rüyada tosbağa görmek, zahit, abid ve ilim ehil bir kimseye işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
4 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.