Rüyada Tüccar Görmek Ne Demek?

Tüccar

* Farz emirleri yerine getirmede noksanlığa, menfaaat ve kazanca, yolculuğa, tuhaf haberler almaya; ihtiyaçların gitmesine delalet eder.

* Halk arasında hatırı sayılır, büyük bir adama delalet eder. Bir rivayete göre, tüccar zeki ve çalışkan bir adamdır. Tüccarın mal sattığını görmek helal mala yorumlanır. Rüyada kendisinin tüccar olduğunu gören hayır ve menfaate nail olur, yüksek bir mevkiye geçer. Halka elbiseye dair şeyler satıldığını gören, halka sevap kazanmalarının yollarını gösterir. Sattığı mala karşı altın aldığını gören kedere ve sıkıntıya düşer, gümüş para aldığını görmekte zarar yoktur.

Bir başka rivayete görede:
* Bir kimse emtia ve kumaş bulunan bir mağazada ve üzerinde tüccara yakışacak bir şekilde elbiselerle oturduğunu, ticaretle ilgili emirler verdiğini görse, ticarette reis olur.Bir tüccar, insanların büyüklerinden olmadığı halde elinde ticaret aletlerinden ölçü, tartı, v.s. gibi şeyler görse, fakirlik ve ihtiyaçlardan emin olur.

* Rüyada tüccar görmek, kazanca, menfaate, yüksek rütbeye, yolculuğa ve garip haberlere muttali olmaya işarettir. Bazen de tüccar görmek, hacc, cihat, oruç, namaz ve cuma gibi Allahın farz ettiği emirlerin çoğunda yapacakları noksan ve kusura işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.