Rüyada Uzunluk Görmek Ne Demek?

Uzunluk

*Boyun uzaması rızkın artmasına, mal ve ilme. Aşırı derecede boy uzaması vefat etmeye. Uzun boyun uzaması şerre. Eşya ve başka bir şeyin uzaması, ebatların genişlemesi her türlü hayır ve iyiliğe delalet eder.

Ayrıca Bakınız: Ölçmek

* Rüyada uzadığını gören kimsenin, ilim ve mali artar. Rüyayı gören padişah ise, saltanatı kuvvetleşir, gidişatı güzel olur. Tüccar ise, ticaretinde kar eder. Bir kimse rüyada boyunun aşırı derecede uzadığını görse, ecelinin yaklaştığına ve bulunduğu rütbeden düşeceğine delalet eder.

* Bir melik rüyada boyunun uzadığını görse, o melikin ülkesi daim ve düşmanlarına galip gelir. Eğer mülk istiyorsa nail olur. Rüyada boy uzaması, ömrün uzunluğuna delalet eder. Eğer aşırı derecede uzarsa, rüyayı görenin ölümüne delalet eder. Rüyada boyun kısalması yere yaklaştığı için ölüme delalet eder.

* Rüyada kısa olan boyun uzaması, fitneye delalet eder. Bazan da cimriliğe, kuvvet ve zenginlikle yardıma delalet eder. Rüyada uzun boyun kısalmasında hayır yoktur. Zira bu rüya itibardan düşmesine ve ecelinin yaklaşmasına delalet eder.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
3 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.