Rüyada Vekalet Görmek Ne Demek?

Vekalet

* Vekil olduğunu görmek üzerine borç ve sorumluluk almaya. Vekalet bazen başkasının varlığı üzerinde yaptırımda bulunmaya yahut zenginliğe. Sağlıklı kimsenin vekil olması hastalanmaya, hastanın vekil olması vefat etmesine. Bir göreve istekli ve bu işe ehill olan kimsenin birine vekil olduğunu görmesi, arzu ettiği görevi elde etmesine.

* Birine vekalet vermek emekliye ayrılmaya, isitirahate çekilmeye ya da yolculuğa çıkmaya. Vekil olmak bazen iyilerin yahut bid’at ehli kimselerin yolundan gitmeye. Vekil olan birini görmek günah kazanan kimseye delalet eder.

* Rüyada bir kimseye vekil olmanız veya başka birine vekalet vermeniz, çevrenize ve ailenize karşı gösterdiğiniz itimadın kalmadığına, bu bakımdan kendi işlerinizi başkasına havale etmeden bizzat kendinizin yapmaya çalıştığına, bu da vaktinizi aldığı için işinize daha çok zaman ayıramadığınız için kazancınızın azalmasına sebep olduğunu gösterir.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada vekil olduğunu gören kimsenin, üzerinde birtakım günahların toplanmasına işarettir. Vekalet, zenginliğe ve başkasının malik olacağı ve onun mülküne ilave olunacak şeye nezaret etmeye, eğer vekil bırakılan hasta ise, öleceğine, sağlamsa hastalancağına işarettir.

* Rüyada vekalet eden kimse, eğer rütbe ve makam elde etme arzusunda ise, bu arzusu hasıl olur. Rüyada birisine vekalet verdiğinizi görmek; hasta değil iseniz hastalanacağınıza yada allah geçinden versin öleceğinize işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
2 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.