Rüyada Vergi Görmek Ne Demek?

Vergi

* Vergi memuru (tahsildar) olduğunu görmek yetenek ve kıymetinin iyi olmasına, kamu görevi üstlenmeye, malının zekatını vermekten hoşlanmamaya yahut bir şeyden tiksinmeye. Vergi memuru olduğunu görmek bazen zulme ortak olmaya, can yakıp beddua almaya.

* Vergi memuru görmek borcunu ödemeye, elçiye ve emanetçiye, polise yahut şerli ve rüşvet alan birine. Vergi vermek malın eksilmesine yahut sadaka ve zekat vermemekten dolayı istemeyerek zarara uğramaya delalet eder.

* Rüyada vergi vermek, bazı sıkıntıların aşılacağına ve güzel günlerin yakında geleceğine yorumlanır. Kişi vergi verirse tüm dertlerinden kurtulur, vergi alırsa çevresindekileri üzer.

* Sorunların üstesinden geleceğiniz ve çevrenizdeki olumsuzluklardan etkilenmeyeceğiniz anlamına gelir.

* Rüyada vergi ödediğinizi görmek, veya vergi ihbarnamesi alma işarettir. Sıkıntıdan kurtulmanıza, feraha çıkacağınıza, bir rivayete göre de sıkıntılı bir haber alacağınıza işarettir.

* Rüyada vergi ödediğinizi gördüyseniz, birtakım sorunların üstesinden geleceğiniz ve çevrenizdeki insanlardan olumsuz etkilenmeyeceğiniz anlamına gelir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.