Rüyada Vurmak Görmek Ne Demek?

Vurmak, Rüyada Vurulmak

Rüyada Silahla Vurulmak
* Kapıya veya başka bir yere vurduğunuzu gördüyseniz, ciddi haberler alacağınız anlamına gelir.

* Rüyada birisini vurmak ona iyilik etmektir.

* Birisini silahınızla vurarak öldürdüğünüzü görmek, bir yerden acele bir haber alacağınıza, bir düşmanınızın ölüm haberini duyacağınıza delalet eder.

* Rüyada Vurulmak ise büyük sevinç ve yardımdır. Bazılarına göre; rüyada bir kimseyi yumrukla vurduğunuzu görmek, namaz ve ibadetinizi terk ettiğinize ve tövbe ile tekrar, ibadete başlamanız gerektiğine işarettir.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada bir kimseye kamçı ile vurmak, o kimse hakkında kötü bir söz söylemeye, dövülen kimseden kan akarsa, zarar etmesine işarettir. Rüyada kırbaçla vurmak, kendisinden ümit kesilmiş bir hususun canlanmasına ve müşkil bir meselenin aydınlığa kavuşmasına işarettir. Rüyada kılıçla vurmak düşmana galip gelmeye ve onların ileri sürdükleri delilleri iptal etmeye işarettir. Eğer kılıç keserse vuran kimsenin ileri sürdüğü delilleri, kesmezse düşmanının delilleri kabul edilir.

* Rüyada kollarını kısarak koltuğu ile yanlarına vurmak, rüya sahibi tarafından akrabaları arasında yapılacak davete işarettir. Bazen bu rüya, rüya sahibinin sonunda pişman olacağı bir işi yapmasına ve dolayısıyla dövünmesine işarettir. Bazen de rüyayı görenin zatüreye yakalanmasına veya yanında bulunan çoluk -çocuğundan sıkılmasına işarettir.

* Kan akacak derecede birisine vurduğunu görmek, sinirlenmeye işarettir. Bundan dolayı rüyada kendisine vurulduktan sonra kan akan bir yara olduğunu gören kimse, sinirleri ve haline uygun düşmeyen bir söz söyler veya şiddetli bir hastalığa yakalanır.

* Rüyada hasta olan bir kimsenin kendisine kan akacak derecede vurulduğunu görmesi, o hastanın ölümüne işarettir. Bu rüya sağlam kimseler için; rızka işarettir.

* Birine vurmak tersi olarak yorumlanır. Birine iyilik etmek ve sevindirmek manasındadır.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
84 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.