Rüyada Yıkmak Görmek Ne Demek?

Rüyada Yıkmak

* Bir evin yıkıldığını görmek, o kişinin öleceğine, eski bir evin yıkıldığını görmek, dert ve üzüntüye yorumlanır. Rüyayı kadının evin tavanının yıkıldığını görmesi, kocasının ölümüne yorumlanır.

* Genel olarak büyük zarardır. Kişi rüyasında evini yıkıyor ise eşinden ayrılır. Ama yıktığı şey hayırsız birşeyler ise o zaman feraha kavuşacak demektir.

Rüyasında evinin yıkıldığını gören, ölür, veya o derecede bir felakete uğrar. Bir evin yıkıldığını görmek, ev sahibinin ölümüne işarettir.

* Rüyada Evinin tamamen veya bir kısmını yıktığını görmek, o evde bir insanın öleceğine veya ev sahibinin büyük bir musibete uğrayacağına delalet eder.

* Rüyada bir minareyi yıktığını görmek iyi değildir. Rüyasında Kabe’yi yıktığını gören, İslam’a aykırı bir iş işler. Bir cami veya bir mescidi yıktığını gören, İslam’da fesat ve kötülük çıkarmaya çalışır.

* Bir köşk veya sarayı yıktığını gören, devlete zarar verir. Bir kilise, manastır veya benzeri bir binayı yıktığını gören, İslam dinine yardımcı ve kafirlere zarar verici olur. Bir eski ev veya oda veya dükkanı yıktığını gören, keder ve hüzne uğrar.

 

* Kale ve burçları yıkmayı görmek, geçimde darlığa, köprüler ve kemerler yıkmak, toplumun düşüncesine zarar verecek bir kötülüğün olmasına, bir rivayete göre dinde fesada işarettir.

* Cabir’ül Magribi’ye göre; insanın kendi isteği ve kendi eliyle olmayan yıkım rüyası görmek, genellikle mal elde etmekle ve fayda ile yorumlanır.

* Abdulgani Nablusi’ye göre; rüyasında yıkmak iyi değildir.  Bir evi veya eski bir yapıyı yıktığını gören kedere ve sıkıntıya düşer. Bir kadın evinin tavanının çöktüğünü görse, kocası ölür.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada herhangi bir yeri yıkıp harap etmek, hane reisinin ölmesine işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
26 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.