Rüyada Yük Görmek Ne Demek?

Yük

* İnsanın kendi sırtında gördüğü ağır yük günaya yahut kötü komşuya. Ağır yük kadın için gebeliğe yahut kötü kocaya. Boyun ve omuzda görülen yük kişinin işlediği günahlara. Odun yüklenmek gıybet ve dedikoduya. Hayvan ve diğer araçlara yüklenen yük, kendi evine geliyor yada kendine ait ise mal ve dünyalığa, kendinden gidiyorsa gidiyorsa üzüntü ve kedere yahut dünya yükünün hafiflemesine. Her çeşit yükü indirmek indirmek, tanıdık olsun olmasın herkese iyilik etmeye ve sadaka vermeye delalet eder.

* Rüyasında yük taşıyan bir kişi yüksek bir makama yükselir anlamındadır.

* Kişinin istediği şeyi almak için çok çalışacağına ve bu yüzden çok yorulacağına işarettir.

* Rüyada insanın sırtında gördüğü yükün ağır olması, kötü ve yaramaz tabiatlı komşuya işarettir. Bazen de ağır yük, günaha işarettir. Kadın için rüyada ağır yük, gebelik veya şerli kocadır. Ağır bir yük yüklendiğini gören kimse yaramaz komşusundan tahammül edebileceği bir eziyete giriftar olur. Boyun ve omuz üzerinde görülen yük, günahtır. Rüyada doğmuş çocuğu yüklenmek, o çocuk için rahata ve yüklenen kimse için de çetinlik ve mesakkata işarettir. Odun yüklendiğini gören kimse, gıybet ve koğuculuk yapar.

* Bir borca gireceğinizin habercisidir. Bir yükün altında kaldığınızı görmek, beceriksizlik ve işleri yüzü üstü bırakmaya, yük taşıdığınızı görmek ise, sevgi, hayırseverlik ve yöneticilik anlamına gelir. Ağır bir yük taşıyorsanız, işlerinizi başardığınızda güzel bir hayat sizi bekliyor demektir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
2 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.