Rüyada Yürümek Görmek Ne Demek?

Yürümek

* Düz yolda yürümek İslamın prensiplerine uymaya. Sokakta çanta veya evrakla yürümek ehli için memuriyete. Yalınayak yürümük üzüntü ve kederin gitmesine. Mutedil ve orta bir seyirle yürümek alçak gönüllülüğe, takvaya, Koşarak yürümük düşmana galip gelmeye.

* Gerisin geri yürümek dinen bozukluğa yahut başladığı işten vazgeçmeye, Kibirli bir şekilde yürürken yüsüztü düşmek dünya ve ahirette hüsrana uğramaya. Gökyüzünde yürüdüğünü görmek yağmur suyu üzerinde yürümeye. Tek ayakla yürümek mal ve ömrünün yarısının gittiğine. Sallanarak yürümek dini yönden zayıflığa, geçici şeref ve itibara; mal sahibinin böyle yürümesi, malının hesabının kendisinden sorulacağına delalet eder.

* Düz ve doğru bir yolda yürüdüğünü görmek o kişi hayatında çok olumlu değişiklikler yapacağını belirtir. Başı önde eğerek yürümek, ömrünün uzun olacağına yorumlanır. Yağmur altında yürümek, ihtiyarlığında çok rahat ve mutlu bir yaşantı süreceğine işaret eder.

* Rüyasında yolda yürüyen bir kimse istediği şeyi ergeç gerçekleştirecek demektir. Yürüdüğü yol ne kadar güzelse rüya o kadar iyiye yorulur. Rüyada düz ve doğru bir şekilde yürüdüğünü gören kimse, hayırla rızıklanır. Sokaklarda yürüdüğünü ve elinde de bazı talimatlar olduğunu gören kimse, eğer ehilse kendisine memuriyet verilir.

* Rüyada yalın ayak yürümek üzüntü vekederin gitmesine ve dinin güzelliğine, mutedil ve orta bir halde yürümek de, Allah (C.C.) için mütevazi bir şekilde bulunmasına işarettir. Koşarak yürümek düşmana galip gelmektir. Gerisin-geri yürümek, başladığı bir şeyden geri dönmeye, eğer bir şeye başlamamışsa, durmasına işarettir. Bazen gerisin-geri yürümek, rüya sahibinin dininin bozukluğuna ve durumunun değişmesine işarettir.

* Kibirli bir şekilde salınarak yürüdüğünü görse rüya sahibinin dünya ve ahiretçe hüsran ve ziyana uğramasına işarettir.Kendisinin yalnız bir adamın gözeticilik sıfatıyla gezip yürüdüğünü görmesi,kendisinden o adama bir kötülük erişmesine işarettir.

* Bir kimsenin çalışıp ve kazanarak yürümesi, sahih amele işarettir.Yürümek, korku, tehlike ve tevekkül içinde yolculuk yapmaya işarettir.Bir kimsenin başını önüne eğerek yürümesi onun ömrünün uzunluğuna işarettir.

* Bir kimsenin rüyada ihtiyar olduğundan veya bir hastalıktan dolayı bastonla yürüdüğünü görmesi, o kimsenin baston kullanmaya ihtiyaç duyacağına işarettir. Bir kimsenin tek ayağı üzerinde yürüdüğünü görmesi,mal veya ömrünün yarısının gittiğine işarettir.

* Cansız varlıkların yürüdüğünü görmek, şiddete ve belanın gelmesine, bazen bu rüya din ve dünya işlerinde ihtiyatlı hareket etmeye ve bunun üzerine halk tarafindan yapılacak yardıma işarettir.Rüyada insanin hayvan gibi yürüdüğünü görmesi, cahil kişilerin ahlakıyla ahlaklanmaya işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
1 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.