Rüyamda .mahallenin çocuklarıyla anneannemin evinin önündeydik polis geldi …

gül hanım bu rüyayı yorumlanması için gönderdi.

rüyamda .mahallenin çocuklarıyla anneannemin evinin önündeydik polis geldi maksemiz olmadığı için ceza yazacaktı bize. 10metre ilerimizde bi kadın vardı. polisle kavga etti ve polisi öldürdü. o ara bi kargaşa oluyor sonrasında köydeki evimizin önünde oluyoruz hava kararmış oluyor katil kadın bizim komşumuzun evine saklanmış. polisle evin içine girmeye çalışıyor komşumuzun evi 2 kapılı ben anahtarla 2. kapıyı açıyorum ki kadın karşımda duruyor elinde 1limonu 2ye kesmiş kaseye koymuş o var. şok oluyor polisleri çağırıyorum. içeri giriyorlar. sonrasında sokakta sadece annemle ben varım. annem çok garip davranıyor. polisle kadın hala içerdeler. 2 abim var ama onlar evdeymiş. içime şüphe geliyor. polislere sesleriniyorum cevap vermiyorlar. abimgile sesleniyorum cevap vermiyorlar. arkamı dönüyorum annem yok. kendimi sakinleşitirip polisi arıyorum. tekrar polis geliyor. kadın ölmüş içerdeki polislerde ölmüş. abimgil yaralı. sonrasında uyandım.
katil kadını hiç görmedim tanımıyorum.

Rüyanın Tabiri:

Merhabalar, annem rüyasında boş güzel bir yolda yürürken toprak üzerinde sırt üstü yatmaya başlamış. Rahmetli ananemi ise görmemesine rağmen sesini ve kokusunu hissediyormuş.

Rüyamda iş yerinde yerlere paspas atarken birden bayılıyorum o esnada kelime i şehadet getiyorum 10 kere felan söyledim o esnada bizim müdür tamsiyonumu ölçüyordu 11e 5 çıktı sonra uyandım

Rüyada 19 tarixində qalxacaqsan deye duydum

← Geri dön Rüyada Rüya Tabirleri

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!