Rüyada Telgraf Görmek Ne Demek?

Telgraf

* Rüyada telgraf almak, uzaktan gelecek iyi haberlere işarettir.

* Rüyada bir telgraf yazıp tamamladığını gören, başladığı işi bitirir ve dileği yerine gelir, eğer telgrafı bitirmez ve güçlük çekerse, işlerinde de müskülata uğrar. Kendisine bir telgraf verildiğini gören, istediği her türlü murada nail olur.

* Bir rivayete göre telgraf görmek hayırdır. Telgraf okunamıyor ise gizli habere, açık ise herkesin bildiği bir habere delalet eder. Kendisine bir şeyin verildiğini bildiren bir telgraf aldığıını görmek, eline mal geçecegine işarettir.

* Büyük bir devlet memurundan gelen telgraf, kendisinin bir yüce makama çıkacağına, tüccar ise ticaretini büyüteceğine delalet eder.

* Telgraf, sadece bir dostundan veya yakın bir akrabasından geliyor ve sadece hatır sorulmak için yazılmış ise büyük bir nimete delildir. Gurbette bulunan bir yakınından geliyorsa, ondan iyi bir haber alacağına işarettir.

* Gurbette bulunan bir adamında içinde yazı olmayan boş bir telgraf aldığını görmek hayır değildir. Kendisine bir ölü tarafindan telgraf geldiğini görmek, sevinçli bir haber alacağına delalet eder.

* Ebu Sait El-Vaiz’e göre; rüyasında sağ elinde yazılı bir kağıt görmek, o senenin feyiz ve bereketine işarettir. Sol elinde yazılı bir kağıt gören, yaptığı bir işten dolayı pişmanlık duyar.

* Bir rivayete göre, sol elinde yazılı bir kağıt görmek, zinadan doğan çocuğa veya haram paraya delalet eder. Rüyada aldığı bir telgraf mühürlü ise, hakkın rızasına; altı mühürlü ve üstü antetli ise sevinçli bir haberdir. Bu telgrafı açtığını gören, sıkıntıdan kurtulur.

* Üzerinde adres yazılı olduğu halde adına gelen telgrafı açmayan, aksi ve yaramaz bir işle uğraşır. Üzeri mühürlü ve adres yazılı bir telgrafı açıp okuduğunu gören, namusu ve sadakatı ile tanınmış bir kimsedir. Rüya sahibi olmadığı halde adresine gelen bir telgrafı okuduğunu görmesi, geçiminin artmasına, mutluluğa işarettir.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada telgraf almak, hayırlı bir habere ve müjdeye işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.