Rüyada Mavi Görmek Ne Demek?

Rüyada Mavi Renk Görmek

Rüyada mavi renk görmek, aile hayatında içinde güzel günler geçireceğinize yorumlanır.

Rüyada Mavi Gökyüzü Görmek

Rüyada mavi gökyüzü görmek, aşkta sadakâti ifade eder. Rüya sahibinin saf ve gerçek bir aşk bulup saadet yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Mavi Elbise Giymek

Rüyada mavi renk bir elbise giymek kişinin dilekleri ve hayalleri ile ilgilidir. Bir dileğin ya da hayalin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada mavi gözleri olan birini görmek kişinin aşkla ilgili hayatında gelişmeler olacağına işaret eder.

Rüyada Mavi Deniz Görmek

Rüyasında mavi deniz görmek kişinin hayallerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Mavi deniz aynı zamanda kişinin önündeki uzun hayatın sembolüdür.

Rüyada Mavi Gömlek Görmek

Devlet dairesinde bir işe girileceğine işaret eder. Rüyada mavi gömlek giymek ise bir arkadaşın yardımıyla işte çok büyük kazanç elde edileceğine işarettir.

Rüyada Mavi Taşlı Yüzük Görmek

Mavi taşlı yüzük taktığını görmek temiz ve hakiki bir aşk bulacağına işarettir.

Rüyada Mavi Araba Görmek

Hayırlı bir iş için yola çıkılacağına, çok istenen bir şeye kavuşulacağına ve aile içinde huzur ve mutluluğun olacağına delalettir. Eğer rüyada mavi araba satın alınıyorsa akrabalar içinde olan bir mal davasının sona ereceğine işarettir.

Rüyada Mavi Ayakkabı Görmek

Bir şeyden ötürü duyulan üzüntüden kurtulacağına, manevi olarak yeni bir döneme gireceğine işarettir. Rüyada mavi ayakkabı satın almak, büyük kar elde edecek bir işte çalışmaya başlanacağına, belki de ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek

Birbiri ardına kısmet getiren işlerin olacağına ve büyük başarılara, aşk hayatında da güzel gelişmelerin olacağına işarettir.  Rüyada mavi gözlü bebek doğurduğunu görmek, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir iş hakkında ilerleme sağlanacağına, bir mevkiye  ve terfi alınacağına delalettir.

Rüyada Mavi Renkte Çanta Görmek

İş hayatında başarılara imza atacağına, kariyerinde ilerleyeceğine, öğrenci ise eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine işaret eder. Rüyada mavi renkte çanta kaybetmek ise işlerin kötü gitmesine, verilen emeğin karşılığının alınamamasına yorumlanır.

Rüyada Mavi Adam Görmek

İş hayatında ya da aile hayatında hiç beklemediği bir sorunla karşılaşacağına ve bu sorun karşısında zorlanacağına işaret eder. Rüyada mavi adamla tartışmak, işlerin günden güne daha sıkıntılı ve kötü bir hal almasına işarettir. Rüyada mavi adamla arkadaş olmak ise işlerin yoluna girmesine, ilişkide ilerleme kaydedeceğine işarettir.

Rüyada Mavi Bisiklet Görmek

Çok sevdiği kişilerle bir yolculuğa çıkılacağına, hayırlı bir kısmetin karşısına çıkacağına, güzel başarılara işarettir. Rüyada mavi bisiklet çalmak ise ele geçen bazı fırsatların kaçırılmasına, kazancın bir kısmının kaybedileceğine, bir kişi tarafından zarar görüleceğine işaret eder.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
9 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.