Rüyada eski sevgilim whatsaptan bir hikaye atmıştı. Hikayesinde …

Hatice bu rüyayı yorumlanması için gönderdi.

Rüyada eski sevgilim whatsaptan bir hikaye atmıştı. Hikayesinde araba kullanıyordu ve yanında yeni sevgilisi vardı arkada 1 kız 1 oğlan da vardı toplam 4 kişilerdi. eski sevgilimin yanında yeni sevgilisi oturuyordu önde güneş gözlüğü vardı onun camı sayesinde yeni sevgilisinin yüzünü gördüm. Açık ve makyajlı bir kızdı. Ama eski sevgilimi sevmiyor gibi duruyordu.

Rüyanın Tabiri:

rüyada annem babam ve ben çamaşr makinesi almak için bir mağazaya gitmiştik oysa telefon aldı anne ve babam ve orada sevgilimde vardı yanimda idi bir birimize üzgünce bakiyorduk bu ne anlama gelir?

Rüyada matematik öğretmenim beni kürsiye ödül almak için çağrıyordu herkes siyaj giyinmişti ama karşı cinsden bi arkadaşım beyazdı ve ben aldığım ödülü ona doğru fırlatıyordum

Merhabalar bugün rüyamda eski döneme ait şık bir restoranda 2 arkadaş ile yemek yediğimizi gördüm fakat masada sonradan fark ettiğimiz tanımadığımız 4’üncü bir kişi oturduğunu fark ettik ve hemen onu masadan kovduğumu sözlü tartışmaya giriyordum fakat bu kişi lakayt ve gevşek biriydi bu arada yan masada bizi izleyen önceden benden hoşlandığını duyduğum eski sınıf arkadaşım ve iki arkadaşı oturuyordu fakat bir anda kayboldular ve restorandaki tüm odaları aramama rağmen onları göremedim bu arada tabi 4 üncü bir kişinin masamda oturmasından dolayı ortalığı ayağa kaldırmıştım fakat restorant çok şıktı bu kız ile usulca bakışıyorduk ta ki bu 4 üncü kişiyi fark edene kadar sonra o hengamede kayboldular yorumlar iseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyamda vefat eden babami tekrar farkli bir yere defnederken mezarin icinde eliyle yüzünü kapatirken gördüm. Sanki canli gibiydi ve topraktan koruyordu yüzünü. Bu ne anlama gelir? Dudaginin kenarindada hafif yara vardi.

Hoşlandığım çocukla apartmanlarımız yan yana . Rüyamda ben eve giderken o arkadan beni görüyordu ve koşuyordu .Sonra ben ona aldırmadan apartmana yöneliyordum. O da bana yetişiyordu . Biraz kızarmış soluk soluğaydı . Ben apartmanın kapısını açıyordum .İçeride yeşil , çok büyük , koca gözlü bir çekirge vardı . Ben korkup dışarı çıkıyordum . Sonra ona söylüyordum . O da apartman kapısını açıp bak bahçeye gitmiş diyordu . Ben de bakıyordum çekirge bahçede . Sonra beraber apartmana giriyorduk . Muhabbet falan ediyorduk . Rüya böyle devam etti .

Merhaba. Çok özür dileyerek yazıyorum. Rüyamda ağzımdan insan dışkısı çıktığını gördüm. Ağzım dolu dolu necaset kusuyordum. Aynı anda ishal de olmuştum. Hatta baya midem bulanarak uyandım bu rüyadan. Anlamını aşırı merak ediyorum. Yorumlar mısınız lütfen?

Rüyamda Kendi tukanimi gurdum dukanin özünde bir ev oraya tasiniyorum ama beyenmiyorim hertarafi suyla dolu ici dışı dukanin icine su giriyor berak su heryer havuz kibi sonra o beraksu sel gibi oluyor milet kaciyor suya kabilan oluyor kacan oluyor kızım suya düşüyor kurdariyorum onu sonra bir kac kisiylen biyere kaciyoruz sonra kökten birinin indiğini guruyorum bizlere bir sey serbiyor öztumuze sonra herşey normale dunuyor bn oğlumu biliyorum üyle

← Geri dön Rüyada Rüyanızı Yorumlatmak İster misiniz?

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!