Rüyada Tabakhane Görmek Ne Demek?

Tabakhane

* İlim ve irfan yuvalarına, tekke ve dergahlara, her türlü zorluğa göğüs geren kadına, mala. Tabakhanedeki deri ıslatılan havuzu görmek hamama delalet eder.

Ayrıca Bakınız: Debbağ, Mezbaha

* Tabakhane görmek, terbiye ile yorumlanır. Rüyanızda kendinizi bir tabakhanede derileri incelerken görmeniz, bir işe alınacak olan, memur veya işçileri, veya bir okula girecek öğrencileri sınava çekmekle yorumlanır.

* Tabakhanede derilerin tabağ edildiklerini görmek, çocuklarınızı yetiştirmek için onlara özel öğretmenler tutacağınıza veya onları bir okula, bir kursa yazdıracağınıza delalet eder. Rüyada bir tabakhanede bulunduğunuzu görmek, aynen mezbahanede olduğu gibi tabir olunur. Çünkü deri terbiye edilen bu yerde sular pis kokular yayarak etrafı kirletir. Bu rüya iyi ahlaklı, terbiyeli, yokluğa ve güçlüğe katlanabilen ev kadınına yorumlanır. Bir rivayete göre de çirkin ve kötü söz söyleyen ahlaksız, adi bir kadın ile de tabir edilir.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada tabakhane görmenin tabiri “Mezbaha” görmenin tabiri gibidir. Bazen tabakhane ilim yuvası, tekke ve ahlak öğrenilen yerlere de işarettir. Bazen de tabakhane mesakkat ve zahmete tahammül eden, eza ve cefaya sabreden kadına işarettir. Bazen de kaba, sert ve kötü ahlaklı bir kadına veya necasetten sakınmayan bir kadına işarettir. Bazen de tabakhane görmek, mala işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.