Rüyada Tandır Görmek Ne Demek?

Tandır

* İnsan kendi evindeki tandırını yıkılmış veya viran görürse, şerre uğrar. Tandırla ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar.

* Tandırla ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar. Tandır görmek misafir

* Rüyada tandır görmek, gizli işlerin meydana çıkmasına, tandır yapmak, düşmandan kurtuluşa, tüccar için kazancının artmasına, bir rivayete göre de evlenmeye delalet eder.

* Elindeki tandırın içinde kül olmadığını gören, hayırsız bir kadınla evlenir. Evine bir tandır yaptığını gören, bir işe girer, tüccar ve esnaf ise karı artar, bekarsa evlenir, fakir ise geçimi bollaşır, zengin ise malı, mülkü daha da artar.

* Tandır görmek her suretle hayırlıdır. Tandırın bir çok çeşitleri olduğu için bunların hepsi ayrı ayrı yorumlanır. Kebap ve yemek tandırı hapse delalet eder. Rüyayı gören sıkıntıda işe bu sıkıntısından kurtulur.

* Çarşı tandırı görmek, herkesin kendisine başvurarak akıl danışmalarına ve onların zorluklarını çözdüğüne işarettir. Kış vakti evinde tandır yaktığını gören. mal ve mülk sahibi olur ve ömür boyu rahat eder. Yaz günü tandır görmek, kedere ve sıkıntıya işarettir.

Bir başka rivayete görede:
* Rüyada tandır görmek, menfaat, kolaylık ve muvaffakiyete işarettir.

Ayrıca Bakınız: Fırın, Ocak, Ateş

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!

Konu İle İlgili Aramalar:

ruyada bir kizin tandira düştüğünü gormwk, ruyada birinin yanan tandira dusmek, ruyada tandır gormek, Rüyada tandıra birinın atladığını görmek diyanet, Tandirda ekmek pisirmek, yuxuda tendire girmek
Etiketler:, , , , ,
8 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.