Rüyada Titreklik, Raşe Görmek Ne Demek?

Titreklik, Raşe

* Rüyada titreklik görmek iyi değildir. Rüyasında başının titrediğini ve bu hastalığa yakalandığını gören, bir devlet büyüğünden zarar görür. Boyunun titrediğini gören emanete ve sözüne zayıf olur.

* Omuzlarında titreme olduğunu gören, vakar ve ciddiyetinden uzak kalır. Ellerinde titreme bulunduğunu görmek, geçiminde sıkıntı ve rızk hususunda zorluğa düşeceğine delalet eder.

* Göğsü titrediğini gören, tiksindiği ve istemediği bir sözü duyar ve üzülür, içinin titrediğini gören, çoluk çocuğunun geleceği kaygısı ile endişelenir. Arkasının titrediğini gören, akrabaları yüzünden zarara uğrar, bütün vücudu baştan aşağı titrediğini görmek de maksadına ve muradına erişememekten dolayı yorgunluğuna delalet eder.

* Cafer’i Sadık’a göre; rüyada titremek beş şekilde tabir olunur: Değişik hal, zaaf, korku ve endişe, keder, zarar. Üşümekten dolayı titrediğini görmek hayırlı bir rüya değildir. Bir rivayete göre insanın tiksineceği bir işin meydana gelmesine delalet eder.

* Üşüyüp titrediğini gören, fakirliğe ve şiddetli sıkıntıya düşer. Birinin üşüyerek titrediğini görmek, o kimsenin fakirliğe düşerek ele el açtığına işarettir. Bir toplumun hep birden titremekte olduklarını görmek, yokluk ve darlıktan dolayı herkesin zora düşeceklerine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de:
* Bir kimse rüyada başının titrediğini görse, başkanı tarafından izzete nail olur veya başkanı ona gazab eder.Bir kimse sağ elinin titrediğini görse, onun geçimi güçleşir.

* Kalçalarının titrediğini görse, kabilesi ve akrabası tarafından ona bir hayır erişir. Baldırlarının titrediğini gören kimse malı kadar izzetlenir. Titreyen azaların hepsinde tabir böylecedir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
12 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.